Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Pozbądź się uporczywych przebarwień! Dowiedz się więcej i wybierz najlepszy zabieg!

Przebarwienia cery biorą się z nadprodukcji melaniny. Odcień skóry nie jest wtedy jednolity – na twarzy i ciele widać kontrastowe plamki, których nie da się usunąć podczas zwykłej pielęgnacji skóry. Są jednak inne, skuteczne sposoby na wyrównanie kolorytu.

Jak usunąć przebarwienia skóry?

Plamy na skórze powstają z różnych powodów – może to być efekt uboczny antykoncepcji hormonalnej, opalania czy po prostu starzenia się organizmu. Niektóre przebarwienia mają podłoże genetyczne, co jest szczególnie uciążliwe, ponieważ bez właściwej pielęgnacji problem prawdopodobnie będzie się nasilał. Domowym sposobem raczej trudno będzie pozbyć się przebarwień ze skóry, ale z pomocą przychodzi medycyna estetyczna.

Dostępny w gabinecie kosmetyki lekarskiej Bella zabieg Cosmelan usuwa trwale ze skóry nawet te uporczywe przebarwienia. Zabieg polega na tym, że na oczyszczoną skórę nakłada się specjalnie przygotowaną maskę, łączącą w sobie substancje aktywne o działaniu depigmentującym. Maska musi zostać na twarzy przez około 8 godzin, po czym delikatnie się ją usuwa. Następnym krokiem jest nakładanie kremów dokładnie według wskazań lekarza. Kuracja trwa łącznie trzy miesiące i w tym czasie wskazane jest unikanie ekspozycji na promieniowanie UV. Zabieg rozjaśnia cerę i wyrównuje koloryt, działa także odmładzająco i przeciwzmarszczkowo.

Kuracja Dermamelan również usuwa przebarwienia oraz nie dopuszcza do powstawania nowych plam na skórze. Jej sukces zapewniają dwa patenty: melaphenone i pigmentarget. To specjalnie zaprojektowane cząsteczki i kompleksy składników aktywnych, dzięki którym wpływa się bezpośrednio na procesy tworzenia przebarwień skóry. Zabieg przeprowadza się w gabinecie, a pacjent musi przez cały czas pozostawać pod opieką lekarską. Uzupełnieniem kuracji jest używanie do pielęgnacji wskazanych produktów.

Zabiegi laserowe

Laser zajmuje ważne miejsce w medycynie estetycznej. Pomaga także w usuwaniu przebarwień skóry. Laser Fotona dobrze sobie radzi z usuwaniem przebarwień, blizn potrądzikowych, rozstępów oraz innych zniszczeń skóry. Doskonale się sprawdza podczas zabiegów odmładzających, dlatego to dobra opcja dla osób, które poza przebarwieniami mają też problem ze zmarszczkami, wiotczejącą skórą, zniszczeniami spowodowanymi częstą ekspozycją na słońce. Laser IPL oraz laser StarWalker również usuwają plamy ze skóry, ale dla pełnego efektu potrzebne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]