Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jakie gniazdka są teraz modne?

Trendy wnętrzarskie zmieniają się jak w kalejdoskopie. Każdy sezon przynosi więc modę na nowe kolory, materiały i zdobienia, które dotyczą wszystkiego, co znajduje się w aranżacji, w tym gniazdek elektrycznych. Te niepozorne detale już dawno przestały być niezauważalnym elementem w pomieszczeniach. Dziś stanowią ciekawy akcent każdej przestrzeni, podkreślając jej charakter i dodając wyrazistości. Jakie gniazdka elektryczne są teraz modne? Zapytaliśmy o to ekspertów ze sklepu z osprzętem elektrycznym!

Modne gniazdka elektryczne – metal, szkło a może trendy retro?

Estetyka gniazdek elektrycznych jest mocno powiązana z charakterem wnętrza. Dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Można jednak śmiało stwierdzić, że w najbliższych miesiącach prym będą wiodły określone typy kontaktów elektrycznych. Tym, co je odróżnia są oczywiście ramki, w których są osadzone. Na pierwszy plan wysuwają się zatem klasyczne gniazdka w metalicznych ramkach. To rozwiązania, które perfekcyjnie wpisują się w modne, industrialne przestrzenie, w tradycyjne aranżacje, a także w pomieszczenia urządzone w nowoczesnym stylu. Szczotkowana stal nierdzewna, satynowe złoto czy miedź to tylko nieliczne z wielu propozycji gniazdek elektrycznych proponowanych przez wiodących producentów. Uwagę zwracają też gniazdka w szklanych ramkach, które powoli zyskują status ponadczasowych rozwiązań. Niesamowicie eleganckie i doskonale odbijające refleksy świetlne, dobrze sprawdzają się w niemal każdej przestrzeni. W ostatnich miesiącach można ponadto zauważyć modę na retro. Kontakty stylizowane na takie, które pamiętamy z domów naszych babć, biją rekordy popularności. Doskonale odnajdują się nie tylko w odrestaurowanych dworkach, ale też w nowoczesnych przestrzeniach, przełamując ich surowy, minimalistyczny charakter nutą vintage.

Gniazdka elektryczne – natura i klasyka nadal w modzie

Moda na ekologiczne trendy przyniosła również rewolucję w świecie gniazdek elektrycznych. Dziś niezwykłe zainteresowanie budzą gniazdka w ramkach wykonanych z naturalnych materiałów. Numerem jeden jest oczywiście drewno oraz kamień. Gniazdka te są nie tylko przyjazne naturze, ale nadają przestrzeni wyjątkowy, ciepły i przytulny charakter. Oczywiście poza naturalnymi surowcami można zdecydować się na ramki stylizowane na drewno lub kamień. Nieustannie w modzie pozostaje klasyka. Proste, białe gniazdka elektryczne nadal cieszą się popularnością i nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek mogłoby to się zmienić. Ich niewątpliwym atutem jest przede wszystkim uniwersalność. Gniazdka elektryczne w odcieniach bieli dobrze wyglądają w niemal każdej stylizacji – zarówno retro, jak i nowoczesnej. Są też nieodłącznym elementem aranżacji skandynawskich. Mówiąc o modnych gniazdkach, warto wspomnieć o modelach nablatowych. Jeszcze do niedawna były zarezerwowane wyłącznie dla przestrzeni biurowych i komercyjnych. Dziś coraz częściej pojawiają się w domach – w kuchniach, salonach czy gabinetach do pracy. Ich atutem jest oczywiście praktyczność. Nowoczesne mediaporty pozwalają łatwo wyczarować nie tylko dodatkowe punkty zasilające, ale i moduły multimedialne. A dodatkowo, bardzo elegancko się prezentują!