Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak utrzymać iskrę w związku: 5 produktów, które ożywią twoją intymność

Związek dwojga ludzi często określa się jako nierozerwalną więź, której towarzyszą różnorodne uczucia i emocje. Oczywiście, wiele tutaj zależy od stażu, który w istocie determinuje pewne nawyki i zachowania. Pośród szeroko pojętych zagadnień związanych z miłością, niejednokrotnie można spotkać się z pojęciem intymności, które jest nieodłączną częścią bliskości pomiędzy osobami. Niemniej w wielu przypadkach jest tak, że im dłużej trwa wspólne życie obojga ludzi, tym „wewnętrzna iskra” przechodzi niejako do porządku dziennego. Na szczęście są sposoby, dzięki którym można ją podtrzymać, a nawet jeszcze bardziej wzniecić. Odpowiedzią na to są akcesoria i produkty, które zostaną przedstawione poniżej.

Bielizna erotyczna

Wzrok jest jednym ze zmysłów, z pomocą którego można rozbudzić pozytywne emocje, takie jak namiętność czy pożądanie. Należy jednak pamiętać, że aby to uczynić, przydatne będą różnego rodzaju akcesoria. Tak naprawdę chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, jak duży wpływ na to może mieć bielizna erotyczna. W tym miejscu można jednak zastanawiać się, jakie produkty mogą rozpalić ogień? Otóż w rzeczywistości istnieje wiele alternatyw, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na erotyczne body. Wybór takiego rozwiązania jest połączeniem zmysłowości oraz zaakcentowania atutów. Z kolei jeżeli preferencje w zakresie intymności stają się bardziej pruderyjne, wówczas doskonałym rozwiązaniem będą stringi typu g, seksowne pończochy, a nawet przebrania erotyczne. Każdy z tych wyborów jest dobry na przełamanie rutyny.

Akcesoria erotyczne

W momencie, gdy bielizna erotyczna nie jest wystarczająca lub para w związku czuje, że potrzebuje czegoś innego, wówczas jako alternatywę można wskazać akcesoria erotyczne. Ciekawym rozwiązaniem mogą być nakładki na penisa, dzięki którym członek stanie się większy i grubszy. Ponadto partnerka będzie zaskoczona tym, że taki niewinny gadżet jest w stanie wydłużyć stosunek. Z kolei szukając innej opcji na powiększenie przyrodzenia, warto skierować wzrok w stronę zestawów do powiększania penisa lub różnego rodzaju pompek. A co w momencie, gdy te akcesoria nie są wystarczająco interesujące? Wówczas ogień w sypialni można wzniecić za pomocą kulek gejszy czy pierścieni erekcyjnych.

Wibratory

Osiągnięcie orgazmu przez partnerów to zwieńczenie przyjemnych chwil, a także sposób na zrelaksowanie się. Tak naprawdę szczytowanie można osiągnąć na wiele sposobów, w tym przy pomocy wibratorów, które są doskonałymi produktami mogącymi posłużyć m.in. do gry wstępnej. Dla tych, którzy cenią sobie tradycjonalizm warto wskazać na klasyczne wibratory o prostych kształtach. To produkty, które są również polecane osobom niemającym dużego doświadczenia z takimi gadżetami. Poza nimi można śmiało postawić na wielofunkcyjne wibratory, które pozwalają zaspokoić jednocześnie kilka obszarów ciała. To znakomity wybór dla wymagających Pań o sprecyzowanych preferencjach. Dodatkowo alternatywą mogą być wibratory punktu G, które skupiają się na konkretnej strefie erogennej, a także na warianty sterowane przy pomocy pilota. Każda z tych opcji może być użyta przez partnera do pobudzenia partnerki.

Dilda

W momencie, gdy wibratory nie są ulubionym sprzętem do osiągania orgazmu, wówczas warto wybrać różnego rodzaju dilda. To świetna alternatywa, która może dodatkowo rozpalić iskrę w związku. Znakomity sposób na wprowadzenie eksperymentów do łóżkowego życia. I chociaż są to produkty kojarzone często z samozadowoleniem, to tak naprawdę nic nie stoi przeszkodzie, aby użyć je np. do gry wstępnej. Co istotne, wybór jest ogromny, od klasycznych produktów na przyssawce, przez dilda dwustronne, kończąc na tych, które służą do analnej zabawy.

Akcesoria BDSM i zabawki analne

Eksperymenty w łóżku to sposób na wzniecenie i podtrzymanie iskry w związku. Element na przełamanie dotychczasowej nudy i wprowadzenie czegoś nowego. Pośród różnorodnych opcji, często w takim momencie wskazuje się na seks analny. Taki rodzaj igraszek będzie jednak bardziej satysfakcjonujący wówczas, gdy wykorzysta się zabawki analne. Znakomitym wyborem mogą być zatyczki analne oraz korki z ogonem. Poza tym warto rozważyć zakup specjalistycznych wibratorów, które są przeznaczone do tego celu. Z kolei w przypadku akcesoriów do ostrzejszego seksu, często polecanymi opcjami są wszelkiego rodzaju pejcze i baty, kajdanki, a także maski erotyczne.