Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak wybrać rozjaśniacz do włosów?

Rozjaśniacze do włosów to artykuły, jakie znajdują własne wykorzystanie nie jedynie w specjalistycznych salonach fryzjerskich, jednak też w domach. Są dosyć niejednokrotnie stosowane oraz cieszą się ogromną popularnością. Natomiast decydując się na zabieg rozjaśniania włosów należałoby postawić, na rozjaśniacze profesjonalne. Czemu? Przede wszystkim dlatego, iż dzięki nim możemy być pewni, iż wykorzystywany poprzez nas rozjaśniacz zagwarantuje nam niezbędny efekt oraz co najistotniejsze nie zaszkodzi formie własnych włosów.

Profesjonalny rozjaśniacz do włosów

Rozjaśniacze do włosów dostępne są obecnie w różnorodnej postaci. Znajdziemy takie w kremie, w postaci płynu, natomiast chociażby pudru. Wszystko zależy od tego, jaka aplikacja jest dla nas najkorzystniejsza. Nadwrażliwość na rozjaśniacz lub farbę do włosów nie jest tak rzadko spotykana, jak nam się wydaje. Jak ją zauważyć? Jej symptomy są niezwykle proste do określenia. W takiej sytuacji mogą wypadać ci włosy, na skórze może pojawić się przeczulenie, świąd, natomiast w ekstremalnych wypadkach opuchlizna twarzy, oczu, natomiast chociażby trudności z oddychaniem.

Jaki rozjaśniacz wybrać?

Na rynku jest niezwykle wielki wybór rozjaśniaczy. Fachowe rozjaśniacze do włosów można odnaleźć w drogeriach, w sklepie fryzjerskim czy elektronicznej hurtowni kosmetycznej. Pragnąc delikatnie oraz nieco rozjaśnić włosy, znacznie najlepszym wyborem będzie rozjaśniacz w postaci pasty, jaki łatwo się nakłada. Zdecydowanie intensywniejsze działanie proponują natomiast rozjaśniacze w torebkach, jakie mogą rozjaśniać włosy chociażby o 7 poziomów. Sprawdzą się zatem one w wypadku, jeśli pragniemy rzeczywiście bardzo rozjaśnić własne włosy.

Stawiaj na artykuły bogate w elementy nawilżające

Jeżeli zależy nam na zakupie rozjaśniacza bezpiecznego oraz doskonale dopasowanego do własnych włosów, to początkowo sprawdźmy, jaki w ogóle rezultat pragniemy osiągnąć. Poszczególne środki rozjaśniają ponieważ w małym stopniu, pozostałe natomiast chociażby o 9 tonów. Innym ważnym elementem jest odcień własnych włosów – blondynki potrzebują ponieważ znacznie mniej silnych środków niż brunetki. Informacje na temat mocy ich działania producenci dają zazwyczaj na pudełku.

Typy rozjaśniaczy do włosów

Rozjaśniacze do włosów mają formie aerozolu, kremu, proszku czy tradycyjnej farby (tzw. farby rozjaśniającej). Spray to wyjście najszybsze oraz najprostsze, jednak również najmniej efektowne. Rozjaśnianie rozjaśniaczem w proszku zapewnia najbardziej atrakcyjny rezultat, jednak najmocniej niszczy włosy. Kompromisowym wyjściem jest wykorzystanie farby rozjaśniającej – farba nie jedynie rozjaśnia, jednak także od razu pielęgnuje włos syntetycznym barwnikiem.

Jak dbać o włosy po rozjaśnianiu?

Po rozjaśnianiu, włosom należy się głęboka pielęgnacja, jakie pomoże odnowić uszkodzenia natomiast też zapobiec ich zwiększaniu. Przede wszystkim należałoby zrezygnować z kolejnych zabiegów fryzjerskich, takich jak trwała ondulacja, lub farbowanie w niedługim odstępie czasu. Dobrze także odłożyć na pewien czas suszarkę oraz prostownicę, bowiem włosy są już i tak niezwykle osłabione zabiegami fryzjerskimi. Przyda im się głęboka pielęgnacja nawilżająco-natłuszczająca. Mnóstwo wartościowych maseczek, ochronnie działające oleje oraz silikon.