Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Fellatio. Najlepsze pozycje dla początkujących i zaawansowanych

Satysfakcjonujący dla obu stron seks oralny wymaga kilku rzeczy. Potrzebne są właściwe nastawienie, niezła technika i dobrze dobrana pozycja do lodzika. Poniżej znajdziesz kilka przykładów pozycji, spośród których możecie wybierać wraz z partnerem. Nic też nie stoi na przeszkodzie, byście wypróbowali je wszystkie.

Podstawowe pozycje do lodzika

To prawdopodobnie najłatwiejsze pozycje do wykonania fellatio. Nie wymagają od Was żadnych szalonych akrobacji ani super elastyczności i siły, a Ty sama możesz mieć w nich całkowitą kontrolą bez ryzyka zadławienia się penisem partnera. Jeśli masz więc niewielkie doświadczenie w seksie oralnym lub masz nadmierny odruch wymiotny, te pozycje są właśnie tymi, od których warto zacząć.

  1. Pozycja klęcząca. To klasyczna pozycja, w której kobieta klęczy przed stojącym mężczyzną tak, by jej głowa znalazła się w jednej linii z genitaliami partnera. To świetne rozwiązanie na szybki numerek, kiedy pożądanie jest na tyle silne, że nie ma nawet czasu na ściąganie ubrań.
  2. Łóżkowa pozycja do lodzika. Większość z nas stosuje ja w łóżku, często jako przerywnik dla stosunku waginalnego. Mężczyzna leży na plecach z rozłożonymi nogami, kobieta kładzie się lub klęka z głową na wysokości jego krocza.
  3. Pozycja na szefa. W tej pozycji mężczyzna może poczuć się jak prawdziwy pan prezes, siedząc na wygodnym krześle lub fotelu. Spróbuj zaskoczyć go tak wykonanym fellatio, gdy będzie akurat pracował!

Pozycje dla średnio zaawansowanych

To pozycje dla nieco bardziej zaawansowanych. Każda z nich daje mężczyźnie już nieco więcej kontroli, więc bardzo ważne jest tu wzajemne zaufanie i znajomość swoich ciał. Czy odważysz się, by oddać partnerowi trochę władzy?

  1. Pozycja na panią doktor. W tej pozycji mężczyzna kładzie się wygodnie na plecach na sofie lub kanapie, pod głowę wkłada poduszkę. Kobieta wykonuje fellatio, klęcząc na podłodze.
  2. Pozycja kinowa. Doskonała podczas wspólnych seansów przed telewizorem, gdy siedzicie obok siebie na kanapie. Wystarczy, że partnerka pochyli się w pozycji siedzącej do krocza swojego mężczyzny.
  3. Łóżkowa pozycja boczna lub 69 na boku. Mężczyzna kładzie się na łóżku na boku. Nogę, na której się wspiera, ugina w kolanie, przeciwną przesuwa nieco do tyłu. Partnerka kładzie się również na boku z głową skierowaną w przeciwną stronę niż jej partner. Głowę opiera na jego ugiętym udzie. W tej pozycji możliwe są wzajemne pieszczoty oralne.

Pozycje do lodzika dla zaawansowanych

Nie są to pozycje lepsze lub gorsze od pozostałych. Dają natomiast mężczyźnie największe poczucie kontroli nad sytuacją. Jeśli więc Twój mężczyzna lubi czuć się jak prawdziwy pan i władca podczas Waszych igraszek, warto je wypróbować. Pamiętajcie tylko o wzajemnym zaufaniu!

  1. Pozycja na hydraulika. Kobieta leży na plecach. Pod głową może mieć poduszkę. Mężczyzną znajduje się w klęku podpartym z penisem na wysokości ust partnerki.
  2. Głębokie gardło. Kobieta kładzie się na łóżku na plecach z głową nieco zwisającą z krawędzi łózka. Pozycja najbardziej zaawansowana i z pewnością nie polecamy jej ani kobietom, które nie czują się pewnie w sztuce fellatio, ani parom, które dopiero się poznają. W tej pozycji mężczyzna ma całkowitą kontrolę nad głębokością i siłą całego aktu.

Pozycji do lodzika jest tyle, ile tylko podpowiada Wam Wasza wyobraźnia. Nie ograniczajcie się w swoich fantazjach ani w eksperymentach. Pamiętajcie tylko o tym, by seks zawsze był bezpieczny!