Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Perły Księżniczki – jak działają i które z Pań powinny je stosować?

Nawracające problemy grzybiczne pochwy to problem, z którym zmaga się wiele kobiet. Skuteczną kurację oczyszczającą można przeprowadzić przy pomocy Pereł Księżniczki. Dowiedz się więcej, o tym produkcie!

Temat dbania o higienę i zdrowie pochwy wciąż pozostaje tabu dla wielu kobiecych środowisk. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ to właśnie dbanie o narządy rodne powinno stać się priorytetem dla każdej z nas. W tym miejscu dowiesz się, dlaczego warto i kiedy stosować globulki o nazwie Perły Księżniczki.

Nawracające problemy z infekcją grzybiczną – najczęstsza przypadłość dróg rodnych kobiet

Choć wiele kobiet zmaga się z nawracającą, grzybiczną infekcją pochwy, to nie każda wie, jak sobie z nią radzić. Tymczasem, na tę nieprzyjemną dolegliwość może chorować każda z Pań, która chociażby korzysta z publicznych, otwartych basenów lub, która posiada kilku partnerów seksualnych. Na powracające infekcje grzybiczne można także chorować będąc w grupie zwiększonego ryzyka zapadalności na infekcje pochwy.

Perły Księżniczki to skuteczne globulki, które wystarczy stosować tylko 1 raz w miesiącu w dawce jednej globulki. Znacząco poprawiają stan pochwy i eliminują stany zapalne.

Kiedy warto sięgnąć po globulki o nazwie Perły Księżniczki?

Przyczynkiem do ich stosowania jest tak jak już wspomnieliśmy: korzystanie z basenów publicznych, czy też kontakty seksualne z kilkoma partnerami. To jednak nie jedyne sytuacje, które będą wymagały wyleczenia tym produktem. Mogą one bowiem sprzyjać w przeprowadzaniu skutecznych kuracji typu: nadżerka, mięśniaki, torbiele jajników, zakażenia wirusowe.

Stosowanie Pereł Księżniczki wpływa pozytywnie na złuszczanie się nabłonka i przywrócenie młodzieńczego wyglądu wejścia do pochwy. Poprawia się także napięcie tkanek, zwiększając tym samym doznania ze współżycia. Znaczącą różnicę poczują szczególnie te Panie, u których występuje suchość pochwy bądź zwiotczenie lub rozluźnienie nabłonka pochwy.

W skład Pereł Księżniczki Guifei Bao wchodzą takie dobroczynne składniki, jak: Korzeń rabarbaru, akacja katechu, ekstrakt z nasion Draceny smoczej, Sophora flavescens, wysuszone dojrzałe owoce selernicy (Cnidium monnieri (L.), palony ałun, modrzewnic chiński (Pseudolarix amabilis), olszewnik, kamfora borniejska, boraks, korkosz  bawierski i inne rzadkie komponenty Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Perły Księżniczki to szansa na nową jakość życia seksualnego i zdrowie, które dla wielu kobiet z pewnością jest najważniejsze.