Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Ekologiczny wypełniacz do paczek – izolacja cieplna dla produktów spożywczych

Prowadzenie sprzedaży internetowej, która opiera się na artykułach spożywczych, jest szczególnie wymagające. Żywność musi mieć zapewnione właściwe warunki przechowywania, tak aby zawsze dotarła do klienta świeża. Ekologiczny wypełniacz do paczek w formie kilku warstw podkładek papierowych doskonale ochroni każdy rodzaj artykułów spożywczych.

Wzrost sprzedaży internetowej

Współczesny konsument szczególnie ceni sobie wygodę i komfort. Ostatnie lata doskonale obrazują, jak zmieniły się nawyki konsumenckie. Znaczna część społeczeństwa produkty nabywa w sieci, tym samym branża e-commerce prężnie się rozwija i dostarcza nam coraz to nowe towary. W przestrzeni internetowej porównać możemy nieskończenie wiele produktów, co w przypadku sklepów stacjonarnych okazać by się mogło niemożliwe. Oprócz sprzętów elektronicznych bądź ubrań coraz chętniej sięgamy po ofertę sklepów oferujących artykuły spożywcze. Właściciel sklepu wysyłkowego z żywnością stoi zatem przed ogromnym wyzwaniem. Musi dostarczyć do klienta produkty spożywcze świeże i w nienaruszonym stanie.

Ekologiczny wypełniacz do paczek zapewnia właściwą izolację cieplną, niwelując tym samym ryzyko zepsucia się jedzenia. Na etapie pakowania produktu ważne jest zatem zapoznanie się z wartościami temperatury przechowywania poszczególnych rodzajów artykułów spożywczych.

Żywność a temperatura przechowywania

  • Temperatura otoczenia (pokojowa) – żywność przechowywana w temperaturze kontrolowanej utrzymana musi być w zakresie od 15°C do 25°C. Mogą być to czekoladki, słodycze, przekąski, owoce, warzywa.
  • Temperatura chłodzona – artykuły spożywcze muszą być przetrzymywane w temperaturze od 2°C do 8°C. Mogą być to natomiast mięso, owoce morza, nabiał, soki, desery, owoce lub warzywa.
  • Temperatura mrożona – produkty spożywcze powinny być przechowywane w warunkach zamrożonych bądź głęboko zamrożonych. Zaleca się temperaturę od -4°C do 0°C. W kategorię artykułów tego typu wpisują się owoce, warzywa, jedzenie dla zwierząt, lody, pizza.

Papier jest materiałem naturalnym, w pełni biodegradowalnym. Jego rozkład trwa zaledwie kilka miesięcy, dzięki czemu jest bezpieczny dla środowiska naturalnego. Papier jako izolator polecany jest sklepom internetowym, które stawiają na najwyższą jakość sprzedażyEko wypełniacze do paczek generowane mogą być w magazynie sklepu internetowego. Nie jest wówczas konieczny zakup kosztownej maszyny, wystarczy nawiązać współpracę z firmą, która realizuje jej wynajem.