Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Kobieca masturbacja – jak ją urozmaicić?

Jak na społeczeństwo dość mocno skupione na seksie mało rozmawiamy o kobiecej seksualności, prawda? Sposoby masturbacji kobiet pozostają tematem tabu. Nawet jeśli zdarza Ci się rozmawiać z koleżankami o swoim życiu seksualnym z partnerem, rzadko lub w ogóle nie poruszacie tematu autoerotyzmu. Czas zmienić ten stan rzeczy! Jesteś istotą seksualną, a masturbacja to naturalna część Twojej natury.

Dlaczego masturbacja się opłaca? 5 głównych powodów

  1. Endorfiny wytwarzane w organizmie podczas orgazmu łagodzą objawy stresu i poprawiają samopoczucie. Powszechnie wiadomo, że każda aktywność fizyczna pomaga zwiększyć ilość endorfin. Czym innym jest masturbacja, jeśli nie bardzo przyjemną formą gimnastyki? To takie proste!
  2. Skupienie potrzebne do osiągnięcia orgazmu pomaga wyprzeć z głowy negatywne myśli i odwraca uwagę od tego, co Cię dręczy i stresuje.
  3. Silny orgazm potrafi zmęczyć, a stan relaksu i odprężenia, który po nim następuje, pomóc może w zaśnięciu. Nie jest to lek na bezsenność, ale czemu by nie spróbować?
  4. Eksploracja i poznawanie własnego ciała to świetny sposób na zwiększenie pewności siebie w sferze seksualnej. Poszukiwanie najlepszych sposobów masturbacji dla swojego ciała to poszukiwanie siebie, swoich preferencji i najlepszych metod na osiąganie orgazmów.
  5. Masturbacja podnosi libido. Kiedy spróbujesz czegoś bardzo przyjemnego, nieważne czy ta pączek z lukrem, czy orgazm, po prostu chcesz tego więcej. Skorzystasz na tym Ty sama, jak i Twój związek.

Jak urozmaicić seks z samą sobą?

Niezależnie od tego, jak udane jest twoje życie erotyczne i jak spełniona się w nim czujesz, masturbacja jest czymś absolutnie naturalnym tak dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Może ktoś powiedział Ci, że to szkodliwe, wstydliwe lub po prostu nie przystoi kobietom? Po prostu o tym zapomnij i ciesz się swoim ciałem.

Odczuwaj wszystkimi zmysłami

Mówi się, że najbardziej erogenną strefą naszych ciał jest w rzeczywistości umysł. I nie chodzi tu tylko o wyobraźnię. Twój mózg analizuje dopływające do niego sygnały płynące ze wszystkich narządów zmysłów. Sposoby masturbacji nie powinny ograniczać się więc tylko do dotyku. Uruchom swój słuch, wzrok i powonienie. Włącz relaksującą muzykę, zapal aromatyczne świece, stwórz naokoło siebie erotyczny klimat. Obserwuj się w lustrze lub włącz erotyczny film. Kto powiedział, że tylko mężczyźni czerpią przyjemność z bodźców wzrokowych?

Zainwestuj w przynajmniej jeden, ale dobry wibrator

Ręce sprawdzają się świetnie podczas zabaw z samą sobą, ale erotyczne zabawki pozwolą Ci odczuwać przyjemność w zupełnie nowy sposób. Pozwalają doświadczać pobudzenia na najrozmaitsze sposoby. I nie, nie sprawiają, że jesteś leniwa czy że idziesz na skróty. Współczesne gadżety erotyczne to doskonałe urozmaicenie masturbacji. Przeglądnij oferty sklepów z artykułami erotycznymi i nie wstydź się ich zakupu. Jeżeli to Twoja pierwsza zabawka wybierz coś uniwersalnego, by móc korzystać z niej na wiele sposobów. Jeśli jesteś już posiadaczką wibrujących gadżetów, co stoi na przeszkodzie, by tym razem spróbować gadżetów ssących, czy imitujących seks oralny? Możliwości jest naprawdę wiele!

Dodaj trochę pikanterii

Kto powiedział, że perwersyjne zabawy ze świata BDSM są tylko dla par? Przy odrobinie kreatywności możesz zafundować sobie naprawdę gorąca scenę autoerotyzmu! Podczas gdy niektóre zabawki i akcesoria rzeczywiście sprawdzają się tylko z partnerem, większości z powodzeniem używać możesz sama. Zacznij od seksownej bielizny, w której czujesz się dobrze. Dodaj piórka, klamerki lub inne przedmioty, dzięki którym uzyskasz niepowtarzalne sensacje na ciele. Możesz pokusić się nawet o przepaskę na oczy, co zintensyfikuje Twoje cielesne doznania.

Może masturbacja z partnerem lub partnerką?

Zazwyczaj myślimy o masturbacji jako o zabawie z samą sobą, podczas gdy masturbacja z drugą osobą może być jeszcze bardziej ekscytująca! Może być też świetnym narzędziem komunikacji niewerbalnej i wzajemnego poznawania się. Obserwuj partnera, poznawaj jego reakcje, ucz się tego, co najbardziej lubi, pozbądź się wstydu i daj obserwować siebie. To też doskonały sposób na realizację fantazji o byciu podglądanym lub podglądaniu innych.

A może szybki solo numerek pod prysznicem?

Tak, szybki numerek z sama sobą na dobry początek dnia. Jeśli używałaś do tej pory różnych funkcji słuchawki prysznicowej do masażu pleców, nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć używać jej do masażu innych części ciała. Jeśli już o tym myślałaś, ale wstydziłaś się własnych fantazji, to podpowiadamy: nie Ty jedna! Eksperymentuj, znajdź odpowiednią dla Ciebie siłę strumienia wody i przestań się wstydzić swojej przyjemności. Cała sztuka polega na testowaniu tego, co sprawia przyjemność!

Pamiętaj, że masturbacja będzie lepsza, gdy z oczu stracisz cel, jakim dla wielu osób jest orgazm i skupisz się na samym odczuwaniu przyjemności. Nie oczekuj fajerwerków, a jedynie wsłuchaj się w siebie i pozostań obecna ze swoim ciałem. Sposobów masturbacji może być tyle, ile tylko podpowiada Ci wyobraźnia!