Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Orgazm sutkowy – prawda czy mit?

Czy orgazm sutkowy naprawdę istnieje? I czy można osiągnąć orgazm dzięki stymulacji piersi i sutków? Oczywiście, że można! Czy trzeba i czy każda z nas jest do tego stworzona? Niekoniecznie, ale czemu nie spróbować? Eksplorowanie swojej seksualności, ciała i stref erogennych to przecież wspaniała zabawa.

Czym jest orgazm sutkowy?

Sutki to jedne z najwrażliwszych stref erogennych na mapie tak męskich, jak i kobiecych ciał. Maja ponad 800 zakończeń nerwowych i to, że ich stymulacja może wysyłać przyjemne impulsy prosto do genitaliów, nie jest stwierdzeniem nowym. Podczas drażnienia piersi i ich okolic w mózgu uwalniany jest hormon zwany oksytocyną. Jej nagły wzrost powoduje napływ krwi do narządów płciowych, w efekcie zaś prowadzi do orgazmu. Kobiece sutki są bardziej wrażliwe niż u płci przeciwnej. Wiąże się to chociażby ze zmianami hormonalnymi, jakie zachodzą w ciele kobiety w czasie cyklu miesięcznego. Spróbuj sama zaobserwować, kiedy Twoje piersi przyjemnie reagują na dotyk, a może to być pierwszy krok do tego, by doświadczyć orgazmu sutkowego.

Od czego zacząć?

Zabawa sutkami i ich stymulacja to świetne urozmaicenie masturbacji, gry wstępnej i samego stosunku. Nawet jeśli nie przyniesie Ci orgazmu, uwolni w Twoim ciele endorfiny i oksytocynę- hormon szczęścia i miłości. Jeśli więc nigdy jeszcze nie próbowałaś, to najwyższy czas na to, by Twoje sutki dostały tyle uwagi, na ile rzeczywiście zasługują.

Eksperymentuj

Twój partner z pewnością lubi się bawić Twoimi piersiami zarówno podczas gry wstępnej, jak i samego stosunku. Z całą pewnością zauważyłaś też, że czasem jego dotyk wywołuje błogie doznania, innym razem bywa Ci obojętny, a może nawet nieprzyjemny. Jak wspomniano wcześniej, może to wynikać ze zmian, jakie zachodzą w obrębie piersi w trakcie cyklu miesięcznego. Niektóre kobiety są szczególnie wrażliwe tuż przed menstruacją, piersi innych w tym samym czasie bywają obolałe. Zacznij więc eksperymentować sama. Twoje ręce będą wiedziały najlepiej, jaki dotyk sprawia przyjemność, a jakiego wolisz unikać. Rozpocznij od delikatnego dotykania i gładzenia, ale nie ograniczaj się tylko do tego. Spróbuj lekko pociągać, szczypać i ściskać swoje sutki. Możesz się zdziwić, jak przyjemna potrafi być niewielka dawka bólu, a gdy już poznasz swoje reakcje, będziesz mogła zaproponować kolejne eksperymenty partnerowi w najbardziej dogodnym dla Ciebie samej czasie.

Daj się ugryźć, lizać, ssać…

Stymulacja oralna sutków poprzez ich przygryzanie, lizanie i ssanie jest jednym z głównych sposobów pobudzania piersi. Oczywiście nie ograniczajcie się tylko do tego. Pozwól partnerowi bawić się Twoim ciałem. Niech pociera, szczypie, ściska. Niech zmienia tempo i intensywność. Spróbujcie przy tym używać lubrykantów, by nie podrażnić nadmiernie wrażliwej skóry sutków. Warto też skupić się na innych rejonach biustu niż same tylko brodawki. Masowanie piersi, ich ściskanie i pobudzanie ich spodniej, bardzo delikatnej i wrażliwej na dotyk części, może być równie przyjemne.

Zabawa w ciepło – zimno

Ciepło zwiększa przepływ krwi we wszystkich częściach ciała. Kiedy Twoim i partnera celem jest orgazm sutkowy, to dmuchanie ciepłym powietrzem lub polewanie ciepłą wodą, a nawet zabawy ze specjalnym, przyjemnie ciepłym woskiem (ważne, by był dedykowany do tego typu igraszek!) czy świecami do masażu mogą przyspieszyć i wzmocnić efekt końcowy Waszych zabaw. Naprzemienna stymulacja ciepłem i zimnem (np. kostkami lodu) zintensyfikuje doznania jeszcze bardziej! Zawsze zaczynajcie jednak powoli i delikatnie, stopniowo zwiększając intensywność i obserwując się nawzajem. Nagle zmiany temperatury nie dla wszystkich będą przyjemne.

Wypróbuj klamerki na sutki i nie tylko

Kiedy sam dotyk partnera to dla Ciebie za mało i chciałabyś spróbować czegoś więcej, z pomocą przyjdą erotyczne zabawki. Niech nie przerażają Cię klamerki. Zabawy rozpocząć możecie od czegoś delikatniejszego.

  • Piórka i pędzelki – sprawdzają się dla tych, którzy lubią lekki rodzaj stymulacji, delikatne muskanie i łaskotanie.
  • Klamerki – zmniejszają dopływ krwi do sutków. To rzeczywiście rodzaj zabawy dla tych, którzy preferują ostrzejsze doznania, choć istnieją tak regulowane klamerki, które bardziej działają na wyobraźnię, niż powodują ból czy dyskomfort.
  • Wibratory – jeśli klamerki nie brzmią, jak gadżet dla Ciebie, koniecznie wypróbuj drażnienia sutków wibrującymi zabawkami. Możesz skorzystać z tych, które już masz, lub kupić zupełnie nowe, przeznaczone specjalnie do stymulowania brodawek Twoich piersi.

Przy zabawach z użyciem erotycznych gadżetów przyda się też lubrykant!

To, czy Twoje ciało okaże się zdolne do doświadczenia orgazmu podczas stymulacji sutków, to w dużej mierze kwestia predyspozycji Twojego ciała, jak i nastawienia. Bądź cierpliwa i nie nastawiaj się na orgazmiczne fajerwerki. Nastaw się natomiast na to, że może to trochę potrwać, bo jak wiadomo, do wszystkiego potrzeba czasu. Jeśli się nie uda, to trudno. Niewielu jest szczęśliwców, którzy doświadczyli orgazmów sutkowych. Po prostu ciesz się intymnym dotykiem i czasem spędzonym z partnerem.