Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Mikrodermabrazja diamentowa – efekty zabiegu

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg, który przywróci blask skórze i nada jej młodzieńczego wyglądu. Trwa on stosunkowo krótko, bo około pół godziny, ale efekty są widoczne od razu. Polecany jest szczególnie osobom o wrażliwej skórze, które źle znoszą zabiegi kwasami. Gdzie wykonać taki zabieg i jakie są jego efekty?

Efekty mikrodermabrazji diamentowej

Mikrodermabrazja diamentowa jest delikatnym, ale skutecznym zabiegiem, który oczyszcza skórę, złuszcza martwy naskórek i pobudza do tworzenia się nowych komórek. Jakie są zatem efekty mikropeelingu diamentowego?

  1. Najważniejszym efektem wynikającym już z samego założenia celu mikrodermabrazji jest złuszczenie martwego naskórka. Efekt ożywionej, oczyszczonej, gładszej i promiennej skóry jest widoczny od razu. Kosmetyki nakładane na oczyszczoną w ten sposób skórę działają efektywniej.
  2. Prawidłowo przeprowadzona mikrodermabrazja diamentowa to sposób na maksymalne oczyszczenie skóry i pozbycie się zaskórników.
  3. Zabieg pozwoli Ci spłycić powierzchowne zmarszczki. Mikrodermabrazja widocznie wygładza skórę, dzięki czemu drobne niedoskonałości nie są już tak widoczne a cera wygląda dużo młodziej.
  4. Mikrodermabrazja powoduje zmniejszenie przebarwień posłonecznych lub starczych. Takie zmiany powstają z reguły w powierzchownych warstwach naskórka. Poprzez jego złuszczenie również usuwane są nieestetyczne przebarwienia i plamy.
  5. Zmniejszenie łojotoku – zanieczyszczona skóra przestaje zdrowo wyglądać, co może objawiać się nadmiernym wydzielaniem sebum. Mikrodermabrazja pobudzając organizm do produkcji nowych komórek, przywraca jej odpowiednie funkcjonowanie.

Zalet mikrodermabrazji diamentowej jest bardzo wiele. Dlatego warto pochylić się nad kondycją własnej skóry i odpowiednio o nią zadbać. Oczyszczona i ożywiona lepiej będzie wchłaniała preparaty kosmetyczne a tym samym dłużej zatrzyma swoją witalność. Dokładnie wykonany zabieg pozwoli Ci się cieszyć doskonałymi rezultatami. Profesjonaliści zadbają o Ciebie w Ruczaj Clinic.

Efekty uboczne mikrodermabrazji

Mimo, że mikrodermabrazja jest zabiegiem bezinwazyjnym, to jednak mogą pojawić się efekty uboczne . Mechaniczne złuszczanie naskórka może spowodować mrowienie podczas zabiegu, swędzenie a nawet delikatne pieczenie skóry. Tuż po skończeniu, skóra może być także zaczerwieniona i dużo bardziej wrażliwa na czynniki zewnętrzne niż zwykle. Efekty te nie powinny utrzymywać się jednak dłużej niż dobę. Warto w tym czasie nie narażać jej na zbyt duże działanie promieniowania słonecznego. Należy także zrezygnować z opalania, zarówno miesiąc przed zabiegiem, jak i miesiąc po nim. Zastosować także trzeba kremy z wysokim filtrem UV.