Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jeden kosmetyk, wiele korzyści. Sprawdź, jak stosować naturalny kolagen!

Kupiłaś swój pierwszy kolagen naturalny i nie wiesz, jak poprawnie go używać? A może – rozważasz zakup i nie jesteś pewna, czy odpowie na Twoje oczekiwania? Koniecznie sprawdź, czego możesz spodziewać się po rozpoczęciu kuracji, jak prawidłowo nakładać kosmetyk i przede wszystkim – jak go przechowywać. Najważniejsze zasady stosowania kolagenu znajdziesz poniżej!

Kolagen naturalny – jak zmieni Twoją skórę?

Kolagen naturalny to doskonała propozycja dla tych kobiet, które chcą wyglądać doskonale bez względu na wiek. Regularne i przede wszystkim – prawidłowe stosowanie kolagenu zapewnia piękną, młodą i odpowiednio napiętą skórę twarzy. Osiągnięcie pożądanych (i obiecywanych!) rezultatów będzie jednak możliwe wyłącznie pod jednym warunkiem – będziesz stosowała kosmetyk według określonych zasad. Przygodę z kolagenem rozpocznij od przeczytania ulotki. O czym jeszcze koniecznie musisz pamiętać?

1. Kolagen należy przechowywać w określonej temperaturze

W Twojej łazience pojawił się kolagen? Jeśli jest tam po raz pierwszy, możesz nie posiadać jeszcze odpowiedniej wiedzy. Zależnie od tego, jaki kosmetyk wybrałaś, koniecznie zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką. Znajdziesz tam potrzebne informacje – dzięki temu będziesz miała pewność, że nie przegrzejesz i nie przemrozisz preparatu, a tym samym – zachowasz wszystkie jego właściwości!

2. Pamiętaj o prawidłowej aplikacji kosmetyku

Kolagen naturalny rozpromieni, nawilży i napnie Twoją skórę tylko wówczas, gdy będzie odpowiednio aplikowany. By kosmetyk przyniósł najlepsze rezultaty, należy nałożyć go na odpowiednio zwilżoną skórę twarzy i wklepać zgodnie z układem mięśni.

3. Po aplikacji kolagenu nałóż krem nawilżający

Nałożyłaś kolagen na wilgotną skórę? Odczekaj około 5 – 8 minut i wklep odpowiednio dopasowany krem. Ten prosty zabieg zintensyfikuje działanie zaaplikowanego wcześniej kosmetyku i sprawi, że efekty będą szybsze i jeszcze bardziej widoczne!

4. Pamiętaj o konsekwencji i wypracuj w sobie dobre nawyki!

Chcesz cieszyć się doskonałymi rezultatami? Koniecznie pamiętaj o konsekwencji! Kolagen naturalny należy stosować systematycznie, najlepiej rano i wieczorem. Znalazłaś krótką chwilę? Zadbaj, by rytuał pielęgnacyjny z czasem wydłużył się do 10 minut i był powtarzany dwa razy dziennie – tyle wystarczy, byś mogła cieszyć się młodą, jędrną i promienną cerą.

Decydując się na kurację kolagenem, pamiętaj, by wypracować w sobie dobre nawyki. Bez wątpienia należą do nich systematycznie powtarzane, krótkie zabiegi pielęgnacyjne. Jednocześnie jednak nie należy zapominać o konieczności rezygnacji z kąpieli słonecznych i solarium.