Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jaki stanik do sukienki z odkrytymi plecami?

Zbliża się lato, a wraz z nim piękna ciepła pogoda. Kobiety często decydują się na wymianę garderoby, stawiając raczej na bluzki lub sukienki z odkrytymi plecami, aby zapewnić sobie maksimum przewiewności w upalne dni. Jednak takie rozwiązanie ma pewną wadę, biustonosz! Jak sobie poradzić, by nie był widoczny?

Sukienka bez pleców i stanik

Chyba każda kobieta zgodzi się, że klasyczny biustonosz nie będzie prezentował się estetycznie, a wiele kobiet naprawdę ceni sobie świetnie wyglądające i unikalne projekty sukienek z odkrytymi plecami. Szczególnie, że w sprzedaży dostępne są modele idealne na co dzień, ale również bardzo szykowne, eleganckie, doskonałe na specjalne okazje. Co zatem zrobić, aby stanik nie był widoczny i nie oszpecał wyjątkowej kreacji? Korzystanie z apaszki czy innego wynalazku nie wchodzi w grę, ponieważ zakrywałaby ona plecy, co nie miałby większego sensu. Zatem jaki stanik do sukienki z odkrytymi plecami wybrać? Podpowiadamy!

Biustonosz samonośny

Doskonałym rozwiązaniem, cenionym przez kobiety jest biustonosz samonośny. Dlaczego samonośny? Ze względu na jego konstrukcję. Taki stanik nie ma ani zapięcia na plecach, ani nawet ramiączek, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nie tylko do sukienek z odsłoniętymi plecami, ale też w bluzkach bez ramiączek czy sukienkach o podobnym kroju.

Zalety staników samonośnych są bardzo często wymieniane przez kobiety. Obok braku zapięć czy ramiączek tego typu modele cenione są za to, że idealnie podtrzymują biust. Najczęściej są to modele silikonowe, na którym znajduje się cienka warstwa kleju, dzięki któremu stanik będzie trzymał się doskonale. Jednak przed jego założeniem należy pamiętać, aby skóra była odpowiednio oczyszczona i sucha, bo tylko takie “warunki” gwarantują stabilność biustonosza. Skóra nawilżona (np. balsamem) lub natłuszczona sprawi, że stanik nie będzie cię trzymał, będzie się ześlizgiwał. Gdy skóra jest odpowiednio przygotowana, wówczas wystarczy przyłożyć stanik do skóry i gotowe.

Biustonosz samonośny push-up

Biustonosze samonośne dostępne są także w wersji z push-up’em, dzięki czemu stanik jest nie tylko wygodny i pozbawiony nieestetycznie wyglądających zapięć czy ramiączek, ale także pozwala podnieść biust, jak klasyczny model push’up. W ten sposób biust może być ładnie wyeksponowany, co korzystnie wpływa na wygląd całej sylwetki.

Jedno jest pewne, bez względu czy wybierzesz klasyczny stanik samonośny czy wariant z push-up’em, konieczna będzie nauka jego zakładania.