Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Kiedy warto udać się do doradcy zawodowego?

Tego rodzaju specjalista pomaga nie tylko studentom i osobom, które nie mają jeszcze żadnego doświadczenia.

Doradca zawodowy – kto to jest?

To osoba posiadająca bogatą wiedzę z zakresu psychologii, sytuacji na rynku pracy oraz systemu edukacji. Doradca zawodowy potrafi przeanalizować kompetencje, wykształcenie, umiejętności i cechy osobowości danej osoby, by wskazać jej branżę, zawód, w których mogłaby się realizować, osiągając dobre wyniki.

Jeśli nie wiesz, czym się powinnaś zajmować w przyszłości, specjalista znajdzie w Tobie potencjał, a także podpowie, w jaki sposób powinnaś go wykorzystać. Znając bieżące tendencje na rynku, jest w stanie przewidzieć, w jakiego rodzaju szkolenia i kursy możesz inwestować, czego się uczyć i jak przygotować do zdobycia dobrze płatnej, a przy tym satysfakcjonującej pracy.

Gdzie szukać sprawdzonego doradcy? W Warszawie i Szczecinie godnym zaufania miejscem jest poradnia psychologiczna PsychoCare. Możesz tu skorzystać z wizyty osobistej lub online bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca w Polsce i za granicą.

Wybór zawodu w trakcie lub tuż po szkole

Wielu absolwentów uczelni kończy studia bez pomysłu na siebie. Posiadanie dyplomu nie otwiera nagle wszystkich drzwi, nie zawsze nawet mówi, do których należy pukać. I tu pojawia się pole do popisu dla doradcy zawodowego. Jeszcze w trakcie trwania szkoły możesz dowiedzieć się, w jakim kierunku powinnaś podążać, jaką specjalizację wybrać, jakie fakultety oraz z jakiej dziedziny wiedzę zgłębiać. Dzięki temu będziesz o krok przed swoimi rówieśnikami, którzy zaczną o tym myśleć dopiero w dniu, w którym po raz ostatni wyjdą ze swojej uczelni.

Zmiana kierunku ścieżki kariery

Po latach pracy dopadło Cię wypalenie zawodowe? Regularnie zmieniasz pracę, szukając swojego miejsca? A może nie potrafisz się odnaleźć po powrocie z urlopu wychowawczego, czy dłuższej niedyspozycji zdrowotnej do aktywności zawodowej? Skorzystaj z usług profesjonalnego doradcy zawodowego w PsychoCare https://cplwowska.pl/wsparcie-i-pomoc-specjalistyczna/rozwoj-osobisty-i-zawodowy/doradztwo-zawodowe/. Dowiesz się, w jaki sposób najlepiej połączyć Twoje mocne strony, zainteresowania i zapotrzebowanie pracodawców.