Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Nietrzymanie moczu latem – jak sobie radzić?

Lato to czas, który najczęściej spędza się na świeżym powietrzu. Niestety, zagraniczne wyjazdy, morskie kąpiele i opalanie na plaży nie wszystkim sprawiają przyjemność. Okres urlopowy może być szczególnie kłopotliwy dla osób borykających się z nietrzymaniem moczu. Dowiedz się, jak radzić sobie z tym problemem w czasie wakacji.

Wstydliwy problem wielu kobiet

Nietrzymanie moczu to dolegliwość, która zdecydowanie częściej dotyka kobiet niż mężczyzn. Wyróżnia się jej kilka rodzajów. Jednym z nich jest wysiłkowe nietrzymanie moczu, które polega na mimowolnym popuszczaniu podczas wysiłku fizycznego, do którego zaliczyć można nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale i kaszel czy śmiech. Niekontrolowanie moczu jest zarówno problemem natury fizycznej, jak i psychicznej. W wielu przypadkach stanowi barierę w kontaktach międzyludzkich, a także jest przyczyną rezygnacji z wielu aktywności i pasji.

Lato a nietrzymanie moczu

Lato to czas, który może być szczególnie uciążliwy dla osób zmagających się z problemem nietrzymania moczu. Ze względu na wysoką temperaturę, nieodpowiednią pielęgnację okolic intymnych, a także źle dobrane produkty higieniczne, mogą zmagać się oni z wieloma nieprzyjemnymi dolegliwościami. Znacznie zwiększa się ryzyko podrażnień, odparzeń, a także nieprzyjemnego zapachu. Uniknąć tego można stosując odpowiednią bieliznę, a także wysokiej jakości produkty higieniczne, których celem jest zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa także latem. Należą do nich m.in. tampony na nietrzymanie moczu URITAM.

Produkty higieniczne na nietrzymanie moczu. Co wybrać latem?

Wysoką jakość bezpieczeństwa i komfort psychiczny dla osoby, która zmaga się z nietrzymaniem moczu, mogą zapewnić odpowiednio dobrane produkty dostępne na rynku. Nie wszystkie jednak spełnią swoją rolę w trakcie wyjątkowo upalnych dni. Powinny one przede wszystkim nie krępować ruchów, a także zapewniać skórze stały dopływ świeżego powietrza. Zminimalizuje to ryzyko przegrzania, a także rozwoju infekcji intymnych. W przypadku wypoczynku na plaży, dobrze, by produkty były niewyczuwalne i niewidoczne pod kostiumem kąpielowym czy też lekką i przewiewną garderobą.

Jednymi z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych produktów na nietrzymanie moczu są specjalne podpaski, które niekoniecznie będą odpowiednie na gorące dni. Ich nieustanne przyleganie do ciała w połączeniu z wysoką temperaturą i wilgotnością, może powodować infekcje intymne. Ponadto używanie podpasek na nietrzymanie moczu podczas plażowania może być niekomfortowe, niehigieniczne i niewygodne.

Tampony na nietrzymanie moczu idealne na urlop!

Polska marka URITAM wprowadziła na rynek innowacyjny produkt, który doskonale sprawdzi się podczas wakacji. Tampony na nietrzymanie moczu wykonane zostały z bezpiecznej dla organizmu biokompatybilnej pianki PVA. Zaletą produktu jest możliwość stosowania go przez 12 godzin nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach – na plaży, basenie czy podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych. Tampony na nietrzymanie moczu URITAM z pewnością zapewnią wysoki komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo podczas wakacyjnych aktywności.