Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Zabawki dla dzieci, które warto kupić na prezent urodzinowy

Kiedy dziecko obchodzi urodziny, jego rodzice i właściwie cała rodzina zastanawiają się, co kupić na prezent, aby sprawić mu radość. Na rynku dostępnych jest tak wiele produktów, że czasem trudno się połapać, co akurat jest modne i czy jest dostosowane do wieku małego solenizanta. Podpowiadamy, co można kupić dla dziecka na prezent z okazji urodzin, jeśli brakuje Ci pomysłu.

Zabawki dla dzieci znane z telewizji

To, co najczęściej działa na dziecięcą wyobraźnię, to reklamy telewizyjne, które prezentują najnowsze zabawki dla dzieci. Ten telewizyjny przekaz jest skierowany głównie do najmłodszych, gdyż to właśnie oni świetnie zapamiętują to, co zostało wyświetlone. Czasem warto podpytać dziecko o markę lub rodzaj zabawki i słuchać dokładnie, czy nie wymawia jakiegoś bardziej skomplikowanego słowa. W sklepie z zabawkami dla najmłodszych NELA znajdziesz zabawki, które pojawiają się w reklamach i bez trudu wybierzesz te właściwe.

Zabawki na prezent dla przedszkolaka

Świetnym pomysłem na urodzinowy prezent, ale także na inne okazje, dla dziecka w wieku przedszkolnym, jest obrus w formie kolorowanki. Dzieci uwielbiają rysować po różnych powierzchniach, nie zawsze jednak takich, na których im wolno. Taki specjalny obrus pozwoli pozwoli dziecku rozwijać się artystycznie, nie niszcząc przy tym mebli.

Innym pomysłem może być drewniana kuchnia z akcesoriami. Wiele dzieci lubi bawić się naśladując dorosłych, na przykład podglądając mamę w kuchni. Zestaw małego kucharza, z rondelkiem i małą kuchenką pozwoli maluchowi rozwinąć swoje umiejętności w formie zdobywania wiedzy poprzez naśladowanie.

Zestaw małego ucznia, czyli zabawki dla dzieci w wieku szkolnym

Dzieci w wieku szkolnym są zdecydowanie bardziej wymagające. Dobrym prezentem dla nich mogą okazać się zabawki z telewizyjnych reklam. Często maluchy, które mają bzika na punkcie jakiejś bajki, lubią mieć całe zestawy rzeczy, które są właśnie z tej serii.

Jeśli chcesz znaleźć coś praktycznego dla małego ucznia, postaw na przykład na piórnik, który dziecko może samodzielnie pokolorować, a potem zabrać do szkoły i nosić w nim swoje przybory szkolne.

Dla trochę większych dzieci trafionym prezentem może okazać się drewniana mapa świata w postaci puzzli 3D. Można powiesić ją na ścianie i pisać po niej, dzięki czemu będzie nie to tylko zabawka edukacyjna, ale także kreatywna. Szczególnie jeśli dziecko to mały podróżnik, który zwiedza z rodzicami świat.