Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Naszyjnik na Dzień Mamy – idealny pomysł na prezent

Zbliżający się Dzień Matki to okazja do zastanowienia się, jaki prezent podarować naszej mamie z okazji jej święta. Dobrym wyborem będzie jakiś element biżuterii. To uniwersalny, zawsze sprawdzający się pomysł na upominek. Jest nie tylko elegancki, ale też praktyczny, ponieważ mama będzie mogła zakładać go jako dodatek do różnych kreacji. Świetnie jako prezent na Dzień Matki sprawdzi się na przykład naszyjnik. Podpowiadamy, jaki naszyjnik wybrać i jak w piękny sposób go wręczyć.

Naszyjnik na Dzień Mamy – jaki wybrać?

Jeśli zdecydowaliśmy się na naszyjnik na Dzień Mamy, wybór jest naprawdę duży. W ofercie znajdziemy naszyjniki złote, srebrne i pozłacane, ze szlachetnymi kamieniami i innymi ozdobami. Zależnie od zasobności naszej kieszeni możemy wybrać naszyjnik na Dzień Mamy z różnych przedziałów cenowych. Ciekawym pomysłem prezentu na Dzień Matki będzie sekretnik. To wisiorek w kształcie medalionu. Medalion jest otwierany, a do środka można włożyć na przykład nasze zdjęcie z młodości albo własnoręcznie napisane życzenia. Mama z pewnością będzie wzruszona takim prezentem. Nosząc go, symbolicznie będzie miała nas koło serca – w jej sercu pozostawać będziemy oczywiście zawsze.

Naszyjnik na Dzień Mamy nie musi być wcale drogi. Liczy się pamięć i to, co chcemy wyrazić, wręczając go. Jeśli natomiast mamy większą ilość gotówki i chcemy zaakcentować naszą wdzięczność dla osoby, która nosiła nas przez 9 miesięcy pod sercem, możemy kupić bardziej drogocenny naszyjnik. Nasz prezent będzie jednak zawsze drogocenny dla naszej mamy, niezależnie od tego, ile kosztował. Przy jego wyborze warto jednak kierować się gustem naszej mamy, nie naszym własnym, chyba że są one zbieżne. Pamiętajmy, że to prezent dla niej i to jej przede wszystkim powinien się podobać.

Prezent na Dzień Mamy – jak pięknie go wręczyć?

Sam naszyjnik na Dzień Mamy to nie wszystko. Prezent należy jeszcze odpowiednio wręczyć, tak by dać wyraz naszemu przywiązaniu i miłości. Ładne opakowanie podkreśli zarówno urodę naszyjnika, jak i nasz szacunek do osoby, która nas urodziła. Dołączmy do tego bukiet kwiatów – taki dodatek ucieszy każdą mamę. Żaden prezent na Dzień Matki nie może obyć się bez życzeń. Można zapisać je na kartce i wręczyć mamie w formie laurki. Można też wygłosić życzenia, wręczając jej upominek z okazji jej święta. Ważne, by życzenia były szczere i wypowiedziane od serca. Naszyjnik na Dzień Mamy w takim anturażu z pewnością stanie się jej ukochanym elementem biżuterii, który nosić będzie na co dzień i od święta. Możemy też dodatkowo podarować mamie ładnie opakowane słodkości – czekoladki, ciastka lub inne lubiane przez nią smakołyki. Wszystko to sprawi, że mama będzie wzruszona i uradowana, a nasz podarunek przez długie lata będzie przywoływał dobre wspomnienia.