Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak się masturbować z wykorzystaniem wibratora? Poznaj techniki masturbacji kobiet!

Chociaż masturbacja, a zwłaszcza – masturbacja kobiet nadal jest tematem tabu, mówi się o niej zdecydowanie częściej, niż jeszcze niedawno. Chcesz zacząć swoją przygodę z autoerotyką, ale nie wiesz, jak to zrobić? Poznaj najpopularniejsze techniki i sprawdź, jak się masturbować z wibratorem lub bez!

Masturbacja to sposób na odkrywanie własnych pragnień!

Stymulacja własnego ciała pozwala na jego poznanie. Robiąc „to” z samą sobą, uczysz się, jakie reakcje wywołuje konkretna forma dotyku, nabierasz wprawy w dochodzeniu do orgazmu i stajesz się pewniejsza siebie! Co więcej – odkrywasz swoje pragnienia i chętniej szukasz możliwości realizacji seksualnych fantazji. Jak się masturbować? Poznaj najlepsze techniki – nie tylko z wibratorem!

masturbacja

Techniki masturbacji – jak i czym się masturbować?

Kobiety mogą masturbować się na wiele sposobów – zarówno stymulując się ręcznie, jak i korzystając z konkretnych gadżetów. Bez względu na wybraną technikę konieczne będzie odpowiednie nawilżenie. Jesteś maksymalnie podniecona? Wykorzystaj naturalną wydzielinę z pochwy. Robisz to pierwszy raz i czujesz się spięta? Pomóż sobie, sięgając po lubrykant. Odpowiedni poślizg sprawi, że nie tylko unikniesz otarć, ale także – zwiększysz podatność swojego ciała na dotyk!

1. Ręczna stymulacja narządów płciowych i piersi

Masturbować możesz się ręcznie! Wystarczy odpowiednie nawilżenie, by Twoje palce doprowadziły Cię do orgazmu. Dotykaj się tak, jak lubisz – ruchami posuwistymi, okrężnymi, jednym palcem albo – całą dłonią. Możesz pocierać łechtaczkę albo penetrować pochwę. Nie zapomnij jednak o piersiach! Kiedy jedna dłoń pociera krocze albo stymuluje punkt G, druga niech zajmie się sutkami! Rób to tak, jak lubisz – zwiększając lub zmniejszając intensywność albo decydując się wyłącznie na mocne doznania!

2. Masturbacja z wykorzystaniem zabawek erotycznych

Jak się masturbować, jeśli nie ręcznie? Zdecydowanie z wykorzystaniem zabawek erotycznych! Możesz sięgnąć po wibratory, dilda albo kulki analne. Te ostatnie mogą pozostać w odbycie podczas sesji solo, maksymalnie intensyfikując doznania!

3. Masturbacja pod prysznicem

Dzięki obecności na rynku wodoodpornych wibratorów możesz masturbować się nie tylko pod prysznicem, ale także – w trakcie kąpieli! Gorąca woda dodatkowo Cię rozluźni, a orgazm będzie naprawdę wyjątkowy. Pamiętaj, że masturbując się z wykorzystaniem wibratora, także warto pamiętać o piersiach. Niezwykle wrażliwe na dotyk, odpowiednio pieszczone zintensyfikują doznania!