Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak zrobić dobrego lodzika? Sztuka fellatio nie zaczyna się w łóżku

Zadajesz sobie czasem pytanie, jak zrobić dobrego lodzika swojemu mężczyźnie? Wiadomo, że nie ma głupich pytań, ale dlaczego odpowiedzi szukasz akurat w internecie? Jasne, znajomość najlepszych technik fellatio, które doprowadzą mężczyznę do orgazmu, jest przydatna. Tylko wiesz, co jest jeszcze ważniejsze? Komunikacja z partnerem. Bez niej wszystkie techniki i sztuczki znalezione w internecie na nic się nie zdadzą!

Jak zrobić dobrego lodzika? Najpierw zadaj sobie tych kilka prostych pytań

  • Czy w ogóle lubisz seks oralny?
  • Czy lubisz smak i zapach spermy?
  • Jak z Twoim odruchem wymiotnym?

Zaczęliśmy od tego, jak ważna jest komunikacja z partnerem. Zanim jednak do niej dojdzie, to Ty sama musisz wiedzieć, czego chcesz, co lubisz i czego oczekujesz. Nie ma sensu zadawać sobie pytania o to, jak zrobić dobrego lodzika, jeśli masz wątpliwości, czy w ogóle chcesz go robić. Komunikacja to nie tylko zaspokajanie pragnień drugiej osoby. Chodzi też o Twoje oczekiwania. Dużo kobiet odczuwa presję w kwestii seksu oralnego. Niekoniecznie ze strony partnera, ale często ze strony kobiecych czasopism, które ciągle udzielają nam dobrych rad. Możliwe, że Ty sama chciałabyś spróbować, ale jesteś niepewna. Możliwe, że Twój odruch wymiotny powoduje u Ciebie zawstydzenie. Możesz też w ogóle nie lubić seksu oralnego, co jest jednak mało prawdopodobne, bo gdyby tak było, nie doczytałabyś aż dotąd. Zapytaj więc samą siebie, co Cię powstrzymuje. Może chodzi o zapach, może o smak? A może banalna odpowiedź brzmi „to jednak nie dla mnie”? Jak już będziesz ją znała, łatwiej będzie Ci rozmawiać z partnerem.

Jak zrobić dobrego lodzika? Kilka pytań do Twojego mężczyzny

  • Jak bardzo lubi seks oralny i czy w ogóle?
  • Czy lubi tzw. głębokie gardło, czy może preferuje delikatne pieszczoty?
  • Czy lubi wytrysk do ust lub na twarz? A może jest mu to zupełnie obojętne?

Może trudno Ci w to teraz uwierzyć, ale nie wszyscy mężczyźni swoją wiedzę o seksie czerpią z filmów porno. To, że Twój partner chciałby czegoś spróbować, nie oznacza, że mu się to spodoba. Niektóre techniki robienia lodzika, których razem spróbujecie, mogą okazać się dla niego zupełnie nieciekawe. W trakcie fellatio najlepszą informację zwrotną dostaniesz z jego ciała:

  1. Oddech. Czy Twój mężczyzna oddycha coraz ciężej i szybciej? A może nie zauważasz w jego oddechu żadnych zmian? Zawsze możesz zmienić technikę albo spytać, co innego mogłabyś zrobić.
  2. Głos. Czy partner mówi coś, wydaje jęki aprobaty, a może brzmi na niezadowolonego? Woła Twoje imię, czy raczej syczy z bólu? To dość oczywiste oznaki tego, czy jest mu dobrze.
  3. Ciało. Czy leży nieruchomo i wygląda na obojętnego? A może jednak wygina swoje ciało, łapie Cię za włosy i zaciska pięści? Jak to mówią, ciało nigdy nie kłamie.

Tak więc kiedy już spróbujecie, nastawcie się na wzajemną szczerość i otwartą komunikację. Bezpośredniość jest tutaj kluczem. Tylko w ten sposób będziecie mogli udoskonalać Wasze życie intymne. Słuchaj swojego partnera i słuchaj samej siebie. Najlepszy seks, nie tylko oralny, jest wtedy, gdy oboje czujecie się pewnie i komfortowo.