Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak nawiązać relację przez portal randkowy?

Z roku na roku użytkowników serwisów randkowych znacząco przybywa. Wiele osób poszukuje kogoś, z kim będą mogli spędzić trochę więcej czasu lub nawet stworzyć związek. Ilość obowiązków i permanentny brak czasu jednak skutecznie utrudniają nam umawianie się na randki, zawężając nasze pole manewru do zaledwie kilku spotkań w miesiącu.

Umawianie się z kimś na randki niestety nie zawsze równoznaczne jest z tym, że tam osoba przypadnie nam do gustu (bądź my jej). Zamiast bezowocnych randek, wybierz dużo skuteczniejszą metodę i spróbuj nawiązać relację przez portal randkowy. Dziś damy Ci kilka wskazówek, jak zrobić to skutecznie.

Pokaż się innym użytkownikom

Interesują Cię portale randkowe? Założenie profilu to już połowa sukcesu, jednak może nie wystarczyć. Warto jeszcze napisać coś o sobie i pokazać swoje zdjęcia. Takie konta są bardziej autentyczne i zachęcają innych użytkowników do interakcji z Tobą. Napisz, czym się interesujesz, co lubisz robić w wolnym czasie. Nie zapomnij o podstawowych informacjach, jak wiek, wzrost i orientacja seksualna. Bardzo istotną rolę odgrywają również dodane fotografie. Postaraj się, aby jak najlepiej wyrażały Ciebie i mogły przybliżyć innym Twoją sylwetkę. Dzięki takim szczegółom oboje unikniecie rozczarowania i łatwiej będzie Wam zbudować coś wartościowego. Postaw na szczerość. Wyidealizowane zdjęcia, które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, czy nieprawdziwe informacje sprawdzą się na krótką metę. Spotkanie w realu szybko to zweryfikuje i najprawdopodobniej szybko się zakończy, kiedy nasz towarzysz odkryje prawdę.

Powiedz innym, czego szukasz

Ogromnym plusem portali randkowych jest szczerość i otwartość. Pozwalają one uniknąć wielu rozczarowań. Aby poszukiwania zakończyły się sukcesem, napisz innym, czego i kogo szukasz. Jeśli nie interesuje Cię poważna relacja, lepiej na starcie poinformuj, że wolisz tylko kilka spotkań zamiast deklaracji na lata. Dużo większa szansa, że skontaktują się z Tobą osoby o bardzo podobnym podejściu do Twojego. Warto też napisać, co kręci nas w drugiej osobie, a czego totalnie nie jesteśmy w stanie zaakceptować. Łatwiej będzie nam odnaleźć kogoś interesującego.

Podtrzymuj kontakt

Jeśli już nawiążesz jakąś znajomość, na której Ci zależy, pamiętaj o tym, aby dbać o stały kontakt z drugą osobą. Zamiast czekać tylko na ruch drugiej strony, przejmij czasami inicjatywę i okaż swoje zainteresowanie – dotyczy to zarówno pań, jak i panów. Wciąż panuje mylne przekonanie, że to mężczyzna powinien zrobić pierwszy krok i zabiegać o kobietę. Pora zerwać z tym krzywdzącym stereotypem i odrobinę się postarać o względy naszych wybranków.

Jak widzisz, randkowanie przez internet naprawdę nie jest trudne. Wystarczy odrobinę się postarać i pamiętać o kilku ważnych aspektach. Zaskoczysz się, ile osób tak, jak Ty, poszukuje partnera bądź partnerki na portalu randkowym. Najważniejsza jest szczerość i otwartość. To klucz do sukcesu we wszystkich relacjach – nie tylko tych internetowych. Odważ się i spróbuj, a czeka Cię wspaniała przygoda, która może zakończyć się wspaniałym happy endem.