Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Kiedy założyć spódnicę, a kiedy zdecydować się na sukienkę?

Sukienka czy spódnica? Chyba nie istnieje na świecie kobieta, która prędzej czy później nie miałaby tego problemu. Oczywiście ostateczna decyzja to kwestia indywidualnych preferencji, w tym artykule spróbujemy jednak rzucić nieco światła na dylemat, który być może w podjęciu ostatecznej decyzji.

Dlaczego sukienka a nie spódnica?

Jeśli jesteś minimalistką – jest szansa, iż założenie sukienki plus size bardziej do Ciebie przemówi. To opcja, dzięki której z pomocą często jednego kawałka materiału jesteś w stanie zadać szyku i cieszyć się pięknym wyglądem.

To też świetne rozwiązanie, jeśli nie masz zbyt czasu na zastanowienie się, co na siebie założyć, gdyż prawda jest taka, że każda sukienka to już stylizacja sama w sobie i właściwie pozostawia Ci się to konieczność skupienia się na dodatkach, czy też akcesoriach. Nie musisz rozmyślać nad tym, co założyć na górę – sukienka tym samym jest naprawdę kompleksową i komfortową opcją. Warto jednak postarać się o stylowe okrycie wierzchnie, które będzie fajną kropką nad „i” całej stylizacji.

Propozycje odzieży wierzchniej do sukienki:

  • ramoneska/kurtka skórzana,
  • jeansowa katana,
  • sweter/kardigan,
  • bolerko/chusta,
  • marynarka/żakiet.

W zależności od okazji, czy pogody – z łatwością znajdziesz rozwiązanie zgodne ze swoim gustem i potrzebami. Warto tutaj śledzić na bieżąco trendy w sklepach z modą damską plus size, jak Tono.pl, które są niczym nieprzebrana kopalnia gotowych inspiracji.

Dlaczego spódnica a nie sukienka?

Być może jednak jesteś wielbicielką nieoczywistych modowych połączeń i lubisz się bawić stylizacjami. W takim przypadku jest duża szansa, że będziesz sięgać częściej po spódnice duże rozmiary aniżeli sukienki. Przewagą spódnic nad sukienkami jest z całą pewnością to, że pozwalają na stworzenie większej ilości kombinacji odzieżowych – co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli lubisz ten sam element garderoby wykorzystywać w różnych stylizacjach, przy różnych okazjach. Dzięki spódnicom będziesz to mogła robić namiętnie każdego dnia!