Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Nowoczesne kuchenki mikrofalowe – jaką wybrać?

Idealna kuchenka mikrofalowa pewnie dla każdego znaczy coś innego. Jednym wystarczy taka, w której można podgrzać wodę czy wystygniętą kawę. Inni chcieliby w niej odgrzewać przygotowane wcześniej posiłki. Jeszcze inni planują używać mikrofalówki do gotowania czy pieczenia. Wszystkie trzy typy użytkowników łączy jednak pragnienie, by ich sprzęt był niezawodny i łatwy w obsłudze. Takie są właśnie kuchenki mikrofalowe Toshiba. Sprawdź, dlaczego warto je mieć!

Mikrofalówka – niezawodny pomocnik w kuchni

Tradycyjnym zastosowaniem kuchenki mikrofalowej w wielu domach jest podgrzewanie. Młode mamy po raz kolejny podgrzewają kawę, licząc na ciepły łyk, studenci podgrzewają przywiezione z domu obiady, kucharze podgrzewają szklankę mleka z lodówki, gdy potrzebują na już „temperatury pokojowej”. Bo też mikrofalówka nadaje się do tego dużo lepiej niż płyta grzewcza: jest szybciej, wystarczy nastawić odpowiedni czas i wyjąć ciepły produkt, nie trzeba mieszać, pilnować, czy się nie przypali, rozgrzewać tłuszczu i tak dalej.

Nowoczesne mikrofalówki mają jednak wiele więcej opcji, dzięki którym nie tylko odgrzejesz coś, gdy jesteś w pośpiechu, lecz także… ugotujesz cały posiłek! I to taki, który następnie chętnie zje cała rodzina. Brzmi niewiarygodnie? Poznaj kuchenki mikrofalowe Toshiba, które nie tylko podgrzewają, lecz także rozmrażają, gotują i grillują!

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i wielu przydatnych funkcjach, zwróć szczególną uwagę na modele:

  • MM-EM20P(WH),
  • MWP-MG20P(BK),
  • MM-EM23P(BK),
  • MM-EG23P(BK),
  • MW2-AC25TF(BK).

Każdy z nich w konkurencyjnej cenie znajdziesz na Ceneo.

Kuchenka mikrofalowa – czy może zastąpić piekarnik i grilla?

Brak piekarnika w wyposażeniu kuchni nie jest wcale tak marginalnym przypadkiem, jak mogłoby się wydawać. Zwłaszcza w kawalerkach czy mieszkaniach, gdzie liczy się każdy centymetr, często rezygnuje się z niego na rzecz szafek. Jeśli jesteś w takiej sytuacji – koniec Twojej udręki! Dzięki mikrofalówce Toshiba zapomnisz o tej niedogodności.

Jak to możliwe? Wiele kuchenek mikrofalowych Toshiba wyposażonych jest w technologię konwekcyjną, która z powodzeniem zastępuje piekarnik. Doskonałą cyrkulacja ciepła sprawia, że cała potrawa podgrzewa się – a w efekcie spieka – równomiernie. Co więcej, urządzenia wyposażone są też w funkcję bezdymnego grilla, dzięki któremu przyprażysz składniki i sprawisz, że będą soczyste w środku i chrupkie na zewnątrz. W mikrofalówkach Toshiba znajdziesz też funkcję rozmrażania. Nawet gdy zapomnisz zawczasu wyjąć jedzenie z zamrażarki, w kilka minut przygotujesz je do spożycia czy dalszej obróbki. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią moc dopasowaną do rodzaju produktu i jego wagi. Włoska lasagne, chrupiące udko kurczaka, a może frytki z batata? Wszystko to przyrządzisz w niepozornej mikrofalówce!

Gotuj jak profesjonalista z mikrofalówką Toshiba

Kuchenka mikrofalowa Toshiba pozwoli Ci poczuć się w kuchni jak profesjonalista i wesprze w przygotowywaniu nawet naprawdę skomplikowanych potraw. Urządzenie wyposażone jest w automatyczne menu w kilku trybach, które pozwoli Ci przygotować pizzę z ciągnącym się serem, popcorn na wieczór filmowy, rozmaite makarony z sosami, zgrillować rybę, a nawet upiec ciasto. Jeśli zaplanowałeś gotowanie wieloetapowe, mikrofalówka sama zmieni zaprogramowane wcześniej ustawienia i zmniejszy czy zwiększy moc. A dzięki funkcji światełka LED na bieżąco będziesz móc podglądać, jak wygląda Twoje danie w danym momencie – bez obaw, że przez otwarcie mikrofali doprowadzisz do spadku temperatury wewnątrz i kulinarnej katastrofy.

Mikrofalówka a zdrowie i czystość

W Toshibie dbamy o Twoje zdrowie i Twój czas. Dlatego stworzyliśmy mikrofalówki, które bardzo szybko i łatwo się czyści. Dzięki powierzchni „liść lotosa” i cechom hydrofobowym urządzenie wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, by odzyskało blask. Wnętrze wyłożone jest antybakteryjną powłoką, która zapewnia 99,9% ochrony przed bakteriami – i ma na to certyfikat Instytucji Zdrowia i Biotechnologii Niemiec. Z kolei blokada przed dziećmi sprawia, że żaden malec nawet przypadkiem nie zrobi sobie krzywdy, otwierając urządzenie w trakcie pracy czy wyjmując z niego gorące naczynie.

Mikrofalówki Toshiba to idealny wybór dla każdego! Poznaj wszystkie modele i ich cechy i wybierz najlepszy sprzęt do swojego domu!