Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czego unikać w sypialni?

Każdy zapewne chciałby, aby seks z partnerką czy partnerem był idealny. Niestety często jednak zdarza się, że zanim dojdziemy do satysfakcjonującego poziomu z stosunku seksualnego popełniamy mnóstwo błędów. Im szybciej dowiemy się, czego unikać w naszej sypialni, tym większą przyjemność sprawiać będzie nam seks. Poniżej dowiecie się wszystkiego na ten temat.

Krótka gra wstępna

Jest to bardzo ważna część stosunku seksualnego. Dzięki grze wstępnej kobieta może się rozgrzać i przygotować na główną część. Dlatego należy unikać zbyt krótkiej gry wstępnej. Kobiety po prostu tego nienawidzą, kiedy nie mogą się dobrze rozgrzać. Warto więc poświęcić swojej partnerce odpowiednio dużo czasu chyba, że chce ona przejść od razu do współżycia. Wtedy zapewne da po sobie poznać, że jest już gotowa.

Brak rozmowy

Wiele mężczyzn uważa, że seks jest tylko i wyłącznie czynnością fizyczną. Warto pamiętać o tym, że seks dla kobiet jest czymś o wiele większym. Dlatego warto porozmawiać ze swoją partnerką o grze wstępnej czy samym stosunku. Możecie porozmawiać o tym, co w sobie lubicie, co wam się podoba i jak chcecie być pieszczeni. Takie rozmowy potrafią bardziej napalić partnerów, przez co seks będzie jeszcze przyjemniejszy.

Szybki seks

Szybki seks nie jest odpowiedni dla wielu kobiet. Potrzebują one więcej uwagi, dlatego pięciominutowy seks może ich nie zadowolić. Dlatego należy brać pod uwagę także potrzeby naszej partnerki i dać jej odpowiednio dużo satysfakcji, ponieważ w innym przypadku będziemy zdani sami na siebie. Szybki seks jest dobrym rozwiązaniem tylko w nielicznych sytuacjach. Jeśli poszukujesz dobrej odmiany w sypialni, to sprawdź tego typu dmuchane gumowe lale https://sexactive.pl/lalki-dmuchane-erotyczne

Złe pieszczenie

Warto pamiętać o tym, że kobiety muszą być pieszczone też w innych miejscach. Wielu mężczyzn skupia się tylko na miejscach intymnych i piersiach. Należy więc skupić swoją uwagę na szyi, udach, brzuchu, tułowiu. Dzięki temu można urozmaicić grę wstępną oraz poznać strefy erogenne partnerki.

Szybkie ruchy

Jest to kwestia, która nie przypada do gustu wielu kobietom. Zazwyczaj lubią one, kiedy obchodzi się z nimi delikatnie. Uderzając w nie mocniej może i bardziej się podniecisz, jednak jej już nie będzie tak dobrze. Warto więc utrzymać średnie tempo oraz dopasować się do ruchu bioder partnerki. Oczywiście istnieją sytuacje, gdzie partnerka będzie chciała przeżyć mocniejszy seks. Dlatego bardzo ważna jest rozmowa na temat tego, co preferujecie podczas stosunku seksualnego.

Wytrysk niespodzianka

Podczas stosunku, kiedy właśnie masz dojść, warto odpowiednio wcześniej powiadomić o tym swoją partnerkę. Nie każda kobieta lubi mieć spermę w ustach. Dodatkowo, kiedy właśnie uprawiacie seks oralny, może się ona zadławić. Należy więc podejść do tego odpowiedzialnie.

Seks analny bez pozwolenia

Mężczyzna nie powinien nigdy przechodzić do seksu analnego, jeżeli kobieta wcześniej mu na to nie pozwoliła. Dla mężczyzny taki seks może być przyjemny, jednak dla niektórych kobiet jest on bolesny. Jeżeli chcesz więc spróbować seksu analnego, koniecznie spytaj o to swoją partnerkę. Nie rób tego bez pozwolenia bądź ostrzeżenia.