Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Masażer łechtaczki zamiast kwiatów

Walentynki czy Dzień Kobiet to gorący okres, w którym kobiety obsypywane są przeróżnymi prezentami i podarunkami. Dostają kwiaty, bombonierki, czasem wyjście na romantyczną kolację, a czasem zestaw ramek lub kapcie. A może w tym roku warto zastanowić się nad innym pomysłem? Może warto zadbać o inne doznania, te bardziej zmysłowe?

Nie od dziś wiadomo, że ponad 70% kobiet przeżywa orgazm łechtaczkowy, a z pochwowym mają problem albo nie przeżywają go w ogóle. Dlaczego więc nie podarować kobiecie urządzenia, a wręcz gadżetu, który będzie dbał o jej przyjemność, orgazmy, uśmiech na twarzy, a tym samym obniżenie poziomu stresu?

Rozwiązaniem jest masażer łechtaczki, dzięki któremu kobieta sama może sprawić sobie niesamowity orgazm łechtaczkowy. I to niezależnie od tego czy jest singielką, czy też w związku. Dobrych orgazmów nigdy za mało. Wyjątkowość stymulatorów łechtaczki polega na tym, że w delikatny sposób stymulują clitoris, a stymulacja przy ich pomocy bardzo przypomina stymulację językiem. Dlatego gdy kobieta spróbuje jednego masażera łechtaczki, będzie mu wierna i wdzięczna za przyjemność, którą jej dostarcza albo zostanie kolekcjonerką stymulatorów, których obecnie na rynku jest bardzo wiele.

Ulubieńcem wielu kobiet stał się masażer łechtaczki, który przypomina malutkiego, acz dystyngowanego osobnika zwanego pingwinkiem, z elegancką muszką, który drażni łechtaczkę aż do skończenia kobiety. Oczywiście skończenia soczystym orgazmem.

Dlaczego kobiety kochają Satisfyer Pro Penguin Next Generetion?

  • To bezdotykowy masażer łechtaczki z innowacyjną techniką ssania. Elegancki pingwinek posiada 11 poziomów intensywności, którą każda kobieta może dostosować do własnych preferencji.
  • Jest dyskretnym stymulatorem łechtaczki. Po pierwsze jego wygląd nie zdradza, że jest tak naprawdę gadżetem erotycznym, do tego pracuje cicho i wydajnie.
  • Posiada nowoczesny design i piękne opakowanie, czyli daje rozkosz nie tylko łechtaczce, ale także cieszy oko. Marka Satisfyer stawia nie tylko na jakość i skuteczność swoich zabawek, ale także na piękne i trwałe opakowania.
  • Masażer łechtaczki Pingwinek został wykonany z bezpiecznego dla ciała, nieuczulającego silikonu medycznego, który jest niezwykle przyjemny w dotyku. Dodatkowo łatwo go dzięki temu utrzymać w czystości, co jest niezwykle istotne w przypadku zabawek erotycznych
  • Można go szybko i wygodnie naładować za pomocą magnetycznego kabla USB, dzięki czemu nie trzeba martwić się kupnem zapasu baterii. Dodatkowo porządnie naładowany stymulator nie przestanie działać w najmniej odpowiednim momencie
  • Pomaga kobietom, które mają problemy z orgazmem, nawet tym łechtaczkowym. Przy odpowiednio wysokiej intensywności ssania potrafi doprowadzić kobietę do orgazmu nawet w kilka sekund. Za to paniom, które mają problemy z orgazmem pozwala stopniowo oswajać się z przyjemnością i po kilku treningach nawet one są w stanie przeżyć intensywną rozkosz.

Jak używać Pingwinka?

Gdy już zakupisz stymulator łechtaczki od Satisfyer otwórz opakowanie i naładuj urządzenie. Za pierwszym razem może to potrwać kilka godzin. Ładowanie powinno trwać tak długo, aż zielona dioda nie będzie świecić światłem stałym. Następnie umyj stymulator, ale upewnij się, że jest odłączony od ładowania. Teraz przytrzymaj dolny przycisk na brzuszku Pingwinka przez 2 sekundy, a masażer zostanie włączony na najniższym trybie pracy. Przyłóż go w okolice clitoris i zacznij zabawę. Jeśli chcesz przetestować mocniejsze tryby, a przypominamy, że jest ich 11 wciśnij przycisk na górze brzuszka, aż znajdziesz swój ulubiony. Jeśli chcesz jeszcze bardziej wzmocnić swoje doznania używaj masażera łechtaczki wraz z nawilżającym lub stymulującym lubrykantem na bazie wody.