Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czy kostiumy erotyczne to dobry pomysł na prezent?

Bielizna erotyczna od dość dawna uchodzi za frywolny, ale zabawny prezent. Panie zdążyły się przyzwyczaić do upominków tego typu, wręczanych okazjonalnie. Czy jednak kostiumy erotyczne również nadają się na prezent? Jak je wybrać, żeby niespodzianka była udana?

Bielizna erotyczna na co dzień i od święta

Kiedy najczęściej kobiety otrzymują erotyczne prezenty od swojego partnera? Zwykle na święta, rocznice lub inne okazje. Piękna bielizna pojawia się też w okolicznościowej paczuszce z okazji Walentynek. Panowie chętnie obdarowują kobietę tym, co chcieliby na nich widzieć. To dlatego prezent w postaci bielizny erotycznej jest bardziej odzwierciedleniem ich gustu niż tego, o czym marzy partnerka. Na szczęście pary, które dobrze siebie znają, raczej mają podobne upodobania. Zgodny tandem raczej więc nie sprawia sobie nawzajem przykrych niespodzianek. Nieco inaczej mogą być odebrane kostiumy erotyczne.

Zabawa nie dla każdego

Dlaczego kostiumy erotyczne są bardziej kontrowersyjne, niż bielizna? Dla wielu par stanowią wyższą szkołę erotyki. Zakładając je, kobieta nie jest tylko seksowną uwodzicielką, ale stawia się w konkretnej roli. Panowie uwielbiają takie przebieranki, dlatego kostiumy są dla nich szczególnie atrakcyjne. Jednak warto zdać sobie sprawę z tego, że nie każda kobieta dobrze czuje się w takiej konwencji. W czym może tkwić problem? Strój policjantki lub diablicy to zachęta do bardziej aktywnej zabawy erotycznej. Nie wszystkie kobiety lubią przejawiać taką inicjatywę. Wiele z nich lepiej czuje się, będąc zdobywaną, niż zdobywając. Problemem może być też sam pomysł wchodzenia w jakąś rolę.

Oswajanie damskich lęków

Jeśli chcesz, aby kostiumy erotyczne jednak pojawiły się w waszym życiu, stopniowo oswajaj ten temat z partnerką. Pierwszy etap to rozmowa o ubraniach erotycznych. Dowiedz się, skąd bierze się ewentualna niechęć. Kobiety często nie chcą konfrontować swojego wyglądy w seksownym stroju ze zdjęciem modelki, która prezentuje go na opakowaniu. Ich ciało odbiega od retuszu komputerowego, więc wolą nie narażać się na porównanie. Oswajanie tematu kostiumów warto sprowadzić do bielizny erotycznej i ewentualnych gadżetów, jak maska na oczy, lub komplet z nasutnikami. Ich akceptacja to pierwszy krok do zgody na przebieranki.

Kostiumy erotyczne, które wybiera kobieta

Udało ci się przekonać partnerkę do zabawy z kostiumami? Wprawdzie prezent powinno się oglądać dopiero w momencie wręczania, ale zrób wyjątek. Jeśli kostium ma być naprawdę chcianym upominkiem, pozwól swojej kobiecie wybrać go osobiście. Z pewnością postawi na fason, w którym poczuje się pewnie i seksownie. Komplety, które niewiele pozostawią twojej wyobraźni, zostaw na inne czasy. Bardzo możliwe, że i one zyskają przychylność.

Jakich prezentów erotycznych nie warto robić? Na pewno takich, których druga strona nie akceptuje. Intymność we dwoje ma swój urok tylko wtedy, gdy obie strony dobrze czują się w zaplanowanym na wieczór scenariuszu.