Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Nuda w sypialni – nasze sposoby na podniesienie temperatury w łóżku

Zaobserwowałeś, że w Twojej sypialni zawitała nuda? Są pewne sposoby, które pomogą Ci wygonić z łóżka rutynę raz na zawsze. Ale zanim do tego dojdzie, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, skąd owa monotonia wzięła się właśnie w Waszej relacji. Sprawdź, co wpływa na jakość życia erotycznego i jakie są sprawdzone sposoby na podniesienie temperatury w relacji.

Skąd bierze się rutyna w sypialni?

Jak zapowiedzieliśmy, sprawdźmy, skąd bierze się rutyna w sypialni. Może mieć podłoże emocjonalne, być związane z pracą zawodową, a nawet brakami w komunikacji między partnerami.

Gdzie dokładnie szukać źródeł monotonii w łóżku? Poniżej znajdziesz najczęściej wymieniane przyczyny:

 • Długotrwały stres, wynikający z problemów życiowych czy służbowych, może wpływać na to, jak wygląda życie seksualne. Życie erotyczne może być sprowadzone do mechanicznych ruchów – w końcu znasz ciało partnera na pamięć, macie sprawdzone pozycje i sposoby osiągnięcia satysfakcji.
 • Brak komunikacji może być kolejnym źródłem nudy w sypialni. Jeśli nie rozmawiasz z partnerem lub partnerką o potrzebach seksualnych czy fantazjach, w łóżku nie ma fajerwerków.
 • Wirtualna rzeczywistość potrafi nas pochłonąć. Przeglądając telefon, możemy zapomnieć o prawdziwym świecie, problemach i oddać się zabawnym bądź odstresowującym treściom. Gdzieś wówczas umyka bliskość i podtrzymywanie więzi z ukochaną lub ukochanym.
 • Długi staż związku często daje się we znaki. Będąc w długiej relacji, zapominamy o tym, jak ekscytujące były początki i odkrywanie się wzajemnie.
 • Zamykanie się w utartych schematach. Kiedy ostatnio wy próbowaliście nową, nieznaną Wam pozycję seksualną? Jeśli nie możesz sobie przypomnieć, kiedy to było, tutaj może leżeć problem rutyny erotycznej, w jaką wpadliście.

Jeśli zauważysz, że w Twoim związku zrobiło się nieco zbyt spokojnie lub jeśli masz wrażenie, że Wasz seks jest zbiorem mechanicznych czynności służących do szybkiego osiągnięcia satysfakcji, rozważ, czy podane źródła nudy nie są Waszą codziennością.

Codzienna bieganina, opieka nad dziećmi i nadmiar obowiązków sprawiają, że partnerzy żyją obok siebie, a nie ze sobą. To znacząca różnica! Jeśli dopadł Was ten problem, musicie znaleźć sposób na odnalezienie drogi do siebie. Przypomnijcie sobie, za co się uwielbiacie, aby na nowo rozbudzić ogień.

W odkrywaniu na nowo swojej seksualności pomoże Ci sex shop online – Centrum Erotyki. Opowiemy Ci, jak wykorzystać ofertę sklepu erotycznego, aby pożegnać nudę w sypialni.

Nuda w sypialni – jak jej zapobiec

Co, jeśli nuda w sypialni jest wywołana podanymi przyczynami? Najlepiej spróbować przepracować owe problemy, bo może nie sięgają one aż tak głęboko. Sprawdźmy, jak zapobiec nudzie i rutynie.

 • Wspominaliśmy o stresie. Może da się mu w jakiś sposób zaradzić? Może zbyt dużo pracujesz lub potrzebujesz udania się do specjalisty, który pomoże Ci poradzić sobie z trudnymi emocjami? Warto rozważyć taką możliwość, by pomóc nie tylko sobie, ale także swojemu związkowi.
 • Zamiast patrzeć w telefon do ostatniej chwili przed zaśnięciem, może warto odłożyć go na szafkę nocną? Czas przed snem to idealny moment na pielęgnowanie relacji. Dzieci są w łóżkach, Wy macie chwilę dla siebie. Spójrzcie na siebie tak, jak na początku relacji. Zbliżcie się do siebie.
 • Czy rozmowa z ukochaną osobą to stały punkt Waszej codzienności? Jeśli nie, rutyna w związku może być wywołana tym, że nie poświęcacie sobie wystarczająco dużo czasu. Praca, stres i dzieci pochłaniają mnóstwo energii, ale nie zapominajcie o tym, że partnerzy życiowi z założenia dają sobie wsparcie. Takim wsparciem może być po prostu rozmowa i wspólny czas. Spokojne rozmowy o pracy i życiu sprzyjają bliskości, a bliskość daje poczucie bezpieczeństwa i odstresowuje.
 • Czyli rozmowa to podstawa. Gdy przypomnicie sobie, jak bardzo jesteście sobie bliscy, warto postąpić o krok dalej. Porozmawiajcie o fantazjach! Może chcecie spróbować w łóżku czegoś nowego, ale nie było okazji, by o tym wspomnieć? Gdy z powrotem się do siebie zbliżycie, będzie to idealny czas na odkrywanie swoich pragnień i spełnianie ich wzajemnie.

Nuda w łóżku–  jak ją przegonić?

Skoro już wiecie, o czym nie należy zapominać, będąc w związku, czas, by przegonić nudę z łóżka. Raz na zawsze:

 • Jeżeli oboje jesteście otwarci na nowości i chcecie sprawiać sobie przyjemność i na nowo zaskakiwać, wypróbujcie gadżety erotyczne. Centrum Erotyki, czyli sex shop online, jest miejscem, które oferuje zabawki erotyczne dla mniej i bardziej zaawansowanych kochanków.
 • Jak pokonać rutynę? Przede wszystkim decydując się na zmiany! Wybierzcie nową lokalizację Waszych figli, w końcu seks można uprawiać nie tylko w łóżku. Bawcie się bliskością, decydując się na spontaniczny numerek w kuchni.
 • Odkrywajcie nowe pozycje! Naprawdę, to bardzo ważne. Seks w ciągle tej samej pozycji będzie nudny nawet z najlepszym kochankiem. Eksperymentujcie, nigdy nie jest na to za późno.

Podsumowując, nuda w sypialni może mieć wiele źródeł i dotyczyć zarówno kondycji psychicznej jak i zaniedbań na poziomie związku. Codzienna rutyna dopada każdego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować ją zwalczyć.

Aby przegonić nudę z sypialni, musicie przypomnieć sobie, że seks i erotyka to nic strasznego. To zwracanie uwagi na potrzeby swoje i partnera, a przy okazji przyjemność i świetna zabawa we dwoje.

Gorąca gra wstępna, pikantne wiadomości wysyłane do ukochanej w ciągu dnia czy zabawki erotyczne to tylko kilka pomysłów na poprawę życia seksualnego. Wprowadź nowości w życie i ciesz się wspaniałym życiem erotycznym, które odżyje na nowo!