Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Bezpieczna praca w Holandii tylko z agencją pracy

Holandia to kraj, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków poszukujących pracy. Niewątpliwie jest to spowodowane zarobkami, których poziom przewyższa znacznie te występujące w naszym kraju. Najlepszą opcją uzyskania pracy w Holandii jest uzyskanie jej poprzez agencję pracy. To pewne i bezpieczne.

Agencja pracy – bezpieczne i godne warunki

Wielu naszych rodaków szuka pracy w Holandii, zarówno tej sezonowej, jak i stałej. W obu przypadkach warto jednak skorzystać z oferty agencji pracy. Decydując się na ten krok możemy być pewni, że nasze wynagrodzenie pojawi się na naszym koncie bankowym oraz będziemy traktowani przez pracodawcę w sposób godny i spełnione zostaną wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Decydując się na zawarcie współpracy z agencją pracy zyskujemy duży komfort psychiczny oraz stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia. Pracownicy agencji pomogą nam zazwyczaj w dopełnienie kilku formalności, zarówno przed, jak i po przyjeździe do Holandii, zaliczają się do nich m.in.:

  • pomoc w załatwieniu ubezpieczenia na czas pobytu oraz pracy w Holandii;
  • zapewnione zakwaterowanie po przyjeździe;
  • bezpieczny i spokojny transport do miejsca pracy;
  • kontakt z polskojęzycznymi pracownikami agencji na miejscu w Holandii;
  • oraz najważniejsze – wysokie zarobki i pewność zapłaty.

Bardzo wiele osób, które udały się do pracy w Holandii bez pomocy agencji pracy później tego żałowało. Często po ich przyjeździe okazywało się, że praca odbywa się w bardzo ciężkich warunkach, czasami mieli oni do czynienia z umowami tzw. na czarno i niskimi zarobkami. Jeśli skorzystasz z oferty agencji to unikniesz wielu nieprzyjemności, jakich doświadczyli ci, co tego nie zrobili. Nie warto powtarzać ich błędów.

Formalności nie musisz załatwiać sam

Oprócz formalności związanych ze zdobyciem pracy, zakwaterowaniem i dojazdem, pracownicy agencji z pewnością pomogą ci się zapoznać ze szczegółami dotyczącymi tamtejszego rynku pracy. Jest on kompletnie inny niż ten spotykany w Polsce. Przede wszystkim godziny pracy w Holandii mogą być wyznaczony w systemie tygodniowym, a nie miesięcznym, jaki ma miejsce u nas w kraju. Istnieje oczywiście wiele innych zróżnicowań, ale o nich dowiesz się bezpośrednio od pracowników agencji pośrednictwa pracy. Mają oni duże doświadczenie w tej dziedzinie. Skorzystaj z pomocy agencji pracy Holand Contracting!

Pamiętaj, że nie warto wyjeżdżać do pracy za granicą bez żadnego przygotowania. Zdobycie bezpiecznej i wiarygodnej pracy w Holandii możliwe jest tylko za pośrednictwem agencji pracy. Z pewnością nie pożałujesz tej decyzji, a wspomnienia z pracy pozostaną z tobą na lata.