Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Uniform medyczny wcale nie musi być nudny!

Czasy, gdy każdy lekarz wyglądał jednakowo, w nieskazitelnie białym fartuchu już dawno odeszły do lamusa. Zarówno lekarze, jak też inni pracownicy medyczni coraz częściej decydują się na wybór rozwiązań alternatywnych, które nie tylko ładnie wyglądają, ale są bardzo praktyczne i wygodne.

Fartuch medyczny w nowej odsłonie

Łatwo zwrócić uwagę, że fartuchy medyczne to już nie tylko biel. Asortyment jest bardzo szeroki, począwszy od różnych wariantów kolorystycznych, po kolorowe nadruki. Producenci starają się, aby odzież medyczna była wygodna w użytkowaniu, a także atrakcyjna wizualnie. Ta druga cecha ma duże znaczenie nie tylko dla pracownika medycznego, ale i dla pacjenta – głównie tego młodszego. Ciekawie wyglądający fartuch medyczny potrafi zwrócić uwagę dziecka, jeśli wygląda atrakcyjnie wzbudza zaufanie i zainteresowanie. W połączeniu z odpowiednim podejściem do pacjenta sprawia, że maluch lepiej zniesie badanie, dlatego kolorowy fartuch cieszy się coraz większą popularnością wśród medyków pracujących z dziećmi.

Wprowadzenie różnorodnej kolorystyki fartuchów medycznym jest rozwiązaniem ciekawym, które pozwala postawić na indywidualność. Często mówi się, że wprowadzona przez producentów różnorodność strojów medycznych jest szczególnie ceniona przez kobiety, które mogą dopasować krój stroju do własnych preferencji estetycznych. Nie każdy dobrze czuje się w tradycyjnej bieli. Nie zawsze tradycyjny fartuch musi być wygodnym rozwiązaniem. W takich sytuacjach warto wybrać alternatywne modele, o nowoczesnym fasonie. Producenci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowują różne warianty fartuchów, dzięki czemu każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Osoby szczupłe z całą pewnością docenią modele pozwalające podkreślić wcięcie w talii, a osoby o nieco krąglejszych kształtach – luźniejsze, nie przylegające do ciała. Najważniejsze, aby fartuch medyczny był dopasowany, pozwalając na poczucie komfortu podczas pracy.

Na co zwrócić uwagę wybierając fartuch medyczny?

Przed zakupem należy w pierwszej kolejności zastanowić się nad oczekiwaniami. Podstawą jest oczywiście bezpieczeństwo i ochrona. Fartuch ma chronić – przed szkodliwymi substancjami, detergentami, zabrudzeniami, a także wirusami i bakteriami, z jakimi stykają się przedstawiciele zawodów medycznych każdego dnia. Ponadto ma być wygodny, aby zapewnić swobodę ruchów podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Równie ważne są kwestie wykonania, jak dobór materiału i jakość wykończenia. Cechy te sprawiają, że fartuch jest trwały i wygodny oraz zapewnia najlepszą ochronę.