Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Odcień miłości: pierścionki zaręczynowe z różowego złota, które rozgrzeją serce Twojej wybranki

Pierścionek zaręczynowy nie jest zwykłą biżuterią – to symbol miłości, obietnica wspólnej przyszłości i wyraz osobistych uczuć. Powinien więc być jedyny w swoim rodzaju, zupełnie jak historia miłosna. Pierścionek zaręczynowy z różowego złota doskonale odda ciepło i głębię łączących was uczuć.

Pierścionki z różowego złota podbijają serca kobiet

Różowe złoto to jedna z odmian szlachetnego kruszcu, która w ostatnim czasie cieszy się dużo popularnością. Nic w tym dziwnego! Jego unikalna barwa sprawia, że pierścionek zaręczynowy z różowego złota wyróżnia się na tle innej biżuterii. Jak powstaje ten charakterystyczny odcień biżuterii? To wynik mieszania czystego złota z innymi stopami metali, w tym przypadku miedzi i czasami srebra. Im więcej miedzi, tym bardziej intensywny jest kolor, im mniej miedzi, tym różowe złoto ma subtelniejszy odcień. Tym sposobem można uzyskać efekt od delikatnego różu po głęboki odcień.

Różowe złoto jest mniej oczywistym wyborem niż tradycyjne żółte złoto. Prawdopodobnie właśnie dlatego upodobały je sobie kobiety lubiące podkreślać swój indywidualny styl. Biżuteria o różowym odcieniu doskonale pasuje do różnych tonacji skóry. Cudownie rozświetla jasną i chłodną karnację, sprawiając, że skóra wygląda promiennie i świeżo. Z kolei z ciemniejszymi odcieniami pięknie kontrastuje, delikatnie rozświetlając twarz – skóra wygląda dzięki temu młodziej!

Pierścionki z różowego złota pasują każdej kobiecie!

Efektowne pierścionki z różowego złota z kamieniami szlachetnymi

Jakie kamienie najlepiej wyglądają w połączeniu z różowym złotem? Tutaj czeka Cię miła niespodzianka, ponieważ trudno znaleźć kamień, który będzie źle wyglądał na tle różowej barwy. Klasycznym wyborem oczywiście są diamenty, które niezmienne od lat są najbardziej pożądanym kamieniem w pierścionkach zaręczynowych. Oszlifowany diament, czyli brylant, z pewnością będzie zjawiskowo lśnił na dłoni Twojej wybranki. Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej oryginalnego, rozważ czarną odmianę klejnotu. Czarny diament to hipnotyzująco piękny i fascynujący kamień, który w otoczeniu różowego złota prezentuje się obłędnie.

Różowe złoto pięknie komponuje się też z głębią szmaragdu, z intensywną czerwienią rubinu czy z niebieskim tanzanitem, który wyróżnia się wieloma jasnofioletowymi refleksami, pięknie mieniącymi się w promieniach słonecznych. Nie da się ukryć: wybór nie jest łatwy! Te i inne pierścionki zaręczynowe z różowego złota znajdziesz u jubilera Savicki.

Różowe złoto pięknie komponuje się z różnymi kamieniami szlachetnymi

Oryginalny pierścionek zaręczynowy

Ponadczasowym wyborem stały się pierścionki o prostej szynie zwieńczone pojedynczym kamieniem centralnym, które udowadniają, że piękno jest ukryte w minimalizmie. Brak dodatkowych ozdób sprawia, że cała uwaga jest skupiona na najważniejszym elemencie pierścionka – roziskrzonym kamieniu szlachetnym. Takie pierścionki nazywane są soliterami.

Interesującą propozycją są pierścionki w stylu Halo, gdzie centralny kamień jest otoczony mniejszymi kamieniami, tworząc efekt aureoli wokół głównego bohatera biżuterii. W tego typu biżuterii kombinacji dominującego kamienia i towarzyszących mu klejnotów jest mnóstwo. Przykład? Pierścionek zaręczynowy z różowym oczkiem i białymi szafirami. To połączenie wygląda bajecznie i pięknie prezentuje się na kobiecej dłoni. Możliwości jest jednak znacznie więcej, a dzięki specjalnemu konfiguratorowi jubilera Savicki każdy może zaprojektować pierścionek według własnego pomysłu.

Artykuł promocyjny.