Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak zamaskować brzuch?

Od pewnego czasu można zaobserwować pogoń za szczupłą sylwetką. Panie stosują więc rozmaite diety, które nie zawsze jednak przynoszą oczekiwany efekt. Wydatny brzuszek jest problemem bardzo wielu kobiet. Jeśli diety nie pomagają się go pozbyć, można go sprytnie zamaskować stosując triki wykorzystywane przez stylistów.

Jakie sukienki skutecznie zamaskują brzuch?

Kłopotliwy duży brzuch można ukryć pod luźnymi sukienkami. Należy jednak pamiętać, aby nie były one za duże. Prawdziwym hitem dla kobiet, które chcą optycznie zmniejszyć swój brzuch są modułowe sukienki. To modele, które na ogół mają po bokach ciemniejsze wstawki. W sprzedaży dostępne są dzisiaj także modułowe sukienki, których wstawki uszyto z wzorzystego materiału. Takie sukienki plus size nadają sylwetce właściwe proporcje. Brzuszek wydaje się mniej wystający, a biodra węższe. Pojawia się także wcięcie w talii. Wystający brzuch można też ukryć sięgając po sukienki uszyte z odpowiednich materiałów. Wzorzyste tkaniny, koronkowe rękawy odciągają wzrok od pełnego brzuszka. Od krągłości, które dla wielu pań stanowią duży problem odciągają także pionowe linie, zarówno te w postaci wzorów, jak i rzędu guzików na sukience. Maskujące brzuch czy inne niedoskonałości sylwetki sukienki w dużym rozmiarze proponuje paniom sklep Tono.pl. Wszystkie sukienki w tym sklepie zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach noszących rozmiar plus size.

Jakie są inne sposoby na skuteczne ukrycie wystającego brzuszka?

Panie, które chcą zamaskować niechciane krągłości powinny unikać sukienek wykonanych z błyszczących tkanin. Uwydatniają one te strefy, które panie chciałyby ukryć. Warto stawiać nie tylko na matowe materiały, ale też na takie, które opływają ciało. Maskujący efekt zapewniają także sukienki w odcieniu beżowym. Sylwetka zyska na lekkości, jeśli beżową sukienkę połączy się z butami w tym samym kolorze.

Dopasowane, ale niezbyt obcisłe fasony, matowe tkaniny to najprostsze sposoby na ukrycie wystającego brzuszka. Można go zamaskować także pod sukienką w stylu empire lub opartą na linii litery A.