Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Panieński i kawalerski – czy jest im do siebie coraz bliżej?

Tradycyjny sposób organizacji kawalerskiego i panieńskiego są wyraźnie różne. Z drugiej jednak strony – łączy je lejący się strumieniami alkohol. A może coś jeszcze? Czy organizacja tych dwóch różnych imprez ma coraz bardziej podobny schemat?

Jedno się na szczęście nie zmienia: striptiz

Jeśli jest coś, co się w całej tej historii nie zmieniło, to na pewno jest to striptiz. Chociaż z drugiej strony – o ile na wieczorze kawalerskim striptizerka gościła od zawsze, to na wieczorze panieńskim często striptizu brakowało. Dziś już nie brakuje – jest wielu tancerzy, którzy wynoszą tę sztukę na zupełnie nowy poziom. Zmieniło się też to, że dziś striptiz organizuje się praktycznie jako tematyczne show, bliżej mu do tańca erotycznego, a wszystko jest zdecydowanie fajniej przygotowane niż jeszcze parę lat temu. To, co najważniejsze jednak się nie zmieniło: żeby wieczór panieński albo kawalerski można było uznać za udany, trzeba zaprosić striptizera lub striptizerkę.

Szukasz striptizerki lub striptizera na wieczór panieński lub kawalerski? Odwiedź stronę Army of Lovers

Większy wybór miejsc – dziś to już norma

Dawniej to wieczór panieński organizowany był kameralnie, a kawalerski – tyralierą w miasto. Dziś zmieniło się to z obu stron: i wieczory panieńskie bywają większe, i kawalerskie czasem są mniejsze. Tu też o striptizie warto wspomnieć, bo widać wyraźnie wpływ pewnej zmiany podejścia. Dawniej striptiz organizowany był praktycznie wyłącznie w klubach, a dziś można show pokazać w dowolnym miejscu. Striptizerzy i striptizerki genialnie wczuwają się w klimat imprezy i od kawalerki po największe kluby są w stanie rozgrzać każdą publikę. To na pewno się zmieniło, bo dawniej takiej swobody w wyborze miejsca nie było, a już na pewno nie korzystali z tego panowie.

Nie tylko kluby

O Znów – z imprezą w mniejszych, kameralnych lokalach, kojarzyły się dawniej wieczory panieńskie. To dziewczyny rezerwowały sale na wyłączność i często szukały fajnych klubów położonych nieco na uboczu. Dziś i faceci tak robią, choć tylko po części dlatego, że to faktycznie ciekawe i dobre rozwiązanie, a po części również dlatego, że dzięki temu w kieszeni zostaje więcej kasy na… zgadliście – striptiz. Tak czy inaczej, kawalerski i panieński mają znów do siebie trochę bliżej i aż głupio zaczyna się robić przy kolejnych żartach o stereotypach.

Z ilości w jakość

Ostatnia zmiana dotyczy i kawalerskich, i panieńskich. Ocena? Zdecydowanie na plus, a to dlatego, że mowa o przejściu z picia dużych ilości byle czego, byle poniewierało, do mniejszych ilości lepszych alkoholi (ale jak sponiewiera, to w sumie też nie zaszkodzi). Trochę w tym zresztą zasługi klubów – tak jak striptiz się zmieniał i show było dopracowywane, tak i kluby z miejsc taniej wódki stały się lokalami, w których po prostu przyjemnie spędza się czas.

I na koniec – jeśli zgadzasz się z tym, że kawalerski i panieński bez striptizerki i striptizera to jednak nie to, odwiedź stronę Army of Lovers. Skorzystaj i przenieś swoją imprezę na wyższy poziom bez oglądania się na stereotypy.