Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jaki wyróżniamy odcienie blondu?

Nie od dzisiaj wiadomo, iż blondynki rządzą fantazją mężczyzn oraz nie jedynie. Kobietą, jaka wykreowała tenże odcień była niewątpliwie lubiana przed cały świat Marylin Monroe. Niewiele osób wie, iż jej prawdziwe włosy były ciemne. Często mocno rozjaśniała własne pasma, poprzez co jej fryzjerzy musieli się bardzo natrudzić, aby zachować je w odpowiedniej formie. Blond ponieważ jest niezwykle trudnym kolorem, natomiast już szczególnie na włosach czarnych. Oczywiście blond blondowi nie równy, natomiast wytwórcy farb ubiegają się w przedstawianiu nowych kolorów na palecie. Dołączenie kolejnego koloru na jasnych włosach nie przejdzie niedostrzeżone, same jasne włosy można również przyciemnić czy rozjaśnić. Dobierając dobry kolor włosów dla siebie pamiętaj, aby wziąć pod uwagę kolorystykę własnej skóry, natomiast też odcień oczu.

Jakie są najmodniejsze odcienie blondu?

Naturalne blondynki dobrze wiedzą, iż nie każdy jasny kolor włosów jest taki sam. Nie jedna kobieta walczy z żółtymi czy miedzianymi refleksami za pomocą płukanek oraz szamponów koloryzujących, by zdobyć dobry rezultat chłodnej czy ciepłej fryzury. Są natomiast także barwy blondu przechodnie, wszechstronne, pasujące do każdego rodzaju urody oraz każdego stylu. Przeważnie mamy więc do czynienia z blondem chłodnym, blondem słonecznym, blondem naturalnym, blondem ciepłym, blondem szarym i blondem piaskowym. Ciepłe blond włosy to kolory złote. Nie oznacza to natomiast, iż panie o chłodnej karnacji nie znajdą się w czystych kolorach. Są one bardzo powszechne. Chłodne blondy i platyny zawsze są na topie. Chociażby siwe pasma uzyskują dzięki nim mnóstwo wdzięku.

Platynowy blond

Platynowy blond to, jak już nadmieniono, taki kolor blondu, jaki pasuje wielu paniom. Odpowiednio będą w nim wyglądały panie o ciemnej oprawie oczu. Owa barwa dobrze sprawdzi się też dla pań o ostrych rysach twarzy, jakie marzą o wyjątkowym blondzie. Lepiej, aby nie decydowały się na niego natomiast panie, jakie mają kłopoty z przebarwieniami. Platyna na głowie może ponieważ zaznaczyć zaczerwienienia oraz sprawi, iż będą one znacznie bardziej widoczne. Taki kolor nie pasuje też paniom, jakie mają niezwykle jasne brwi oraz oczy, ponieważ sprawi, iż staniesz się bledsza.

Ash Blonde

Ash Blonde, inaczej sproszkowany blond, modny jest niezmiennie od 2016 roku. To niewątpliwie jeden spośród najzimniejszych klimatów blondu, poprzez jaki przechodzą szarawe oraz niebieskawe refleksy. Ash Blonde doskonale sprawdzi się u pań o jasnych oczach – niebieskich, zielonych, szarych. Ash Blonde najłatwiej zrobić u jasnych brunetek oraz ciemnych blondynek. Dzięki refleksom fryzura nadaje włosom wrażenia objętości.

Kasztanowy blond

To mieszanka odcieni skradzionych jesiennym kasztanom – przekładające się pasma głębokiego brązu z jasnym oraz intensywnymi rudościami. Do tego rozproszone pasemka. Tenże dramatyczny odcień może być noszony z każdym odcieniem cery, jednak wygląda fenomenalnie na jaśniejszych cerze o jaśniejszych odcieniach oczu, takich jak niebieski, zielony czy orzechowy. Jest to dobry kolor przejściowy od jaśniejszych letnich odcieni blond do ciemniejszych kolorów jesieni.

Komu pasują ciepłe odcienie blondu?

Wszystkie odcienie, o jakich wspomniano wyżej – złote, miodowe itd. – dobrze wyeksponują naturalny połysk pań o ciepłym rodzaju urody. Właścicielki chłodnych blondów mają ogromne możliwości. Na rynku jest dostępnych mnóstwo materiałów poświęconych temu oczywiście kolorowi blondu. Niestety, mamy gorszą informację – to oczywiście chłodny blond jest najtrudniejszym kolorem w utrzymaniu.

Reguła czterech tonów

Dobierając kolor blondu należy także zwrócić uwagę na własny odcień włosów, bo zbyt wielka zmiana nie zawsze dodaje urody, więc również najbezpieczniejsze jest zastosować się do reguły czterech tonów, inaczej mając ciemne włosy dobieramy odcień, jaki jest jaśniejszy najwięcej o cztery tony oraz inaczej w wypadku osób z jasnymi włosami, ciekawie będą wyglądały w odcieniach do czterech tonów ciemniejszych od naturalnych. Stosując się do tejże reguły łatwiej jest także zapanować nad odrostami, zwłaszcza jeżeli włosy malujemy na blond.