Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Dlaczego warto kupować zestawy herbaciane?

Herbata zalicza się do najpopularniejszych napojów na świecie. Jej parzenie to prawdziwa sztuka, a do uzyskania aromatycznego i pysznego napoju trzeba użyć wysokiej jakości liści, dobrym pomysłem są także aromatyczne dodatki. Do przygotowania takiej herbaty przyda się zestaw od Eterno.

Jak prawidłowo przyrządzić herbatę?

Dla wielu osób herbata to po prostu torebka wrzucona do wrzątku. W rzeczywistości parzenie herbaty to prawdziwy rytuał, a żeby osiągnąć idealny smak, trzeba pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Pierwsza to jakość suszu. O wiele lepszym rozwiązaniem niż torebki jest susz, czyli odpowiednio przygotowane listki herbaty. Od ilości suszu zależy intensywność naparu, a smak to także kwestia temperatury wody oraz czasu parzenia.

Większości herbat nie zalewa się wrzątkiem, tylko wodą w temperaturze od 70 do 90 stopni. Parzenie nie powinno trwać dłużej niż pięć minut, bo wtedy herbata staje się gorzka, warto też przed wlaniem wody lekko ogrzać naczynie, w którym znajdzie się napar.

Herbata z dodatkami

Czysta herbata nie wszystkim smakuje, zwłaszcza gdy napar jest mocny, dlatego tak wiele osób słodzi herbatę albo dodaje do niej miodu. Są jednak lepsze i zdrowsze rozwiązania. W zestawach od Eterno, obok czarnej herbaty English Breakfast, mamy jeszcze aromatyczne cytrynki z rumem. Dzięki nim można podkreślić smak naturalnej herbaty i dodać jej słodyczy, ale bez nadmiaru szkodliwego, białego cukru.

Cytrynki należy dodać do herbaty już po jej zaparzeniu, gdy liście zostaną z naparu usunięte. Ilość dodawanych cytrynek zależy od indywidualnych preferencji, ale są one na tyle soczyste, że jeden kawałeczek powinien wystarczyć. Cytrynki w rumie da się zresztą wykorzystać także do innych celów – latem to może być baza pod orzeźwiający, chłodny napój albo dekoracja lekkiego deseru.

Zestaw idealnym pomysłem na prezent

Dostępny na eterno.pl zestaw czarnej herbaty i cytrynek w rumie bardzo nadaje się na prezent, i to nie tylko dla smakoszy herbaty. W zestawie jest najwyższej jakości liściasta English Breakfast, zapakowana w estetyczną puszeczkę, oraz słoik cytrynek w rumowej zalewie. Do zestawu można dołączyć kartkę okolicznościową z dedykacją albo spersonalizowane życzenia dla wskazanej osoby.