Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak wydłużyć stosunek?

Przedwczesny wytrysk to problem dotykający licznych mężczyzn w różnym wieku. Wywołuje on wiele negatywnych skutków. Przede wszystkim niekorzystnie wpływa na samopoczucie i jest powodem kompleksów. Ponadto może negatywnie oddziaływać na relacje partnerskie. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na opóźnienie wytrysku i dłuższy stosunek. W dalszej części niniejszego artykułu znajdziesz wskazówki, co zrobić, aby skutecznie radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem i poprawić jakość życia seksualnego.

Najpopularniejsze sposoby na wydłużenie stosunku – jakie można wyróżnić?

Wielu mężczyzn zastanawia się, jakie są najskuteczniejsze sposoby na wydłużenie wytrysku. Niestety nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie dotyczące najlepszych metod, ponieważ każdy organizm jest inny. Jednak można wskazać techniki, które cieszą się największą popularnością i najczęściej przynoszą pożądane efekty. Oto one:

  • Tabletki na dłuższy stosunek – to suplementy, które opóźniają wytrysk. Zawierają cenne składniki, umożliwiające wydłużenie stosunku poprzez kontrolowanie poziomu pobudzenia seksualnego. W najlepszych tabletkach można znaleźć m.in. bukwicę lekarską, jeżówkę purpurową i macę. Popularnym składnikiem suplementów na dłuższy stosunek jest również ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego, L-arginina i buzdyganek naziemny. Jeśli chcesz rozpocząć kurację tabletkami na opóźnienie wytrysku, to pamiętaj, aby kupować wyłącznie suplementy pochodzące z zaufanych źródeł. Dzięki temu będziesz miał pewność, że stosowane środki nie zaszkodzą Twojemu organizmowi.
  • Ćwiczenia mięśni kegla – systematyczne wykonywanie ćwiczeń mięśni kegla pomaga wzmocnić mięśnie dna miednicy i w efekcie wydłużyć erekcję oraz zachować lepszą kontrolę nad wytryskiem.
  • Ćwiczenia z masturbatorem – te praktyki pomagają mężczyznom w kontroli ejakulacji i wydłużeniu czasu stosunku poprzez stosowanie kontroli seksualnej. Aby wykonać ćwiczenie, rozpocznij stymulację penisa przy pomocy masturbatora, a kiedy zbliżysz się do orgazmu, przerwij wykonywanie ruchów na kilka-kilkanaście minut. Następnie wznów stymulację i powtórz cały proces kilka razy, zanim dopuścisz do ejakulacji.
  • Prezerwatywy opóźniające wytrysk – to specjalne prezerwatywy, które zawierają środki, takie jak np. benzokaina lub lidokaina. Środki te znajdują się na wewnętrznej stronie prezerwatyw i miejscowo znieczulają penisa, dzięki czemu pozwalają na wydłużenie stosunku.
  • Żele na opóźnienie wytrysku – to specjalne preparaty, które zawierają cenne składniki aktywne, umożliwiające skuteczniejsze kontrolowanie wytrysku. Zazwyczaj bazują one na kofeinie, guaranie i wodzie. Niektóre zawierają również olejek z mięty pieprzowej. Ich dużą zaletą jest fakt, iż nie tylko wydłużają stosunek, ale również nawilżają miejsca intymne.
  • Konsultacja z seksuologiem – jeśli mimo stosowania dobrych tabletek czy najlepszych masturbatorów nie udało Ci się pokonać problemu z przedwczesnym wytryskiem, to udaj się na konsultację do seksuologa. Może okazać się, że przyczyną trudności są np. problemy emocjonalne, lęk czy stres. Specjalista pomoże Ci ustalić, z czego wynika problem i doradzi, jak go pokonać.

Pamiętaj, że każdy jest inny, dlatego to, co sprawdza się u innych, niekoniecznie musi zadziałać u Ciebie. Z tego względu warto próbować różnych metod, aby znaleźć tę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zabawki dla dorosłych wydłużające stosunek – gdzie kupić?

Zabawki dla dorosłych, które wydłużają stosunek, można kupić w sklepach erotycznych działających stacjonarnie i online. Dostawcy oferują m.in. nakładki i pierścienie opóźniające wytrysk.

Pamiętaj, aby gadżety erotyczne zamawiać wyłącznie z zaufanych źródeł, aby mieć pewność co do ich jakości, pochodzenia i bezpieczeństwa. Zrezygnuj z kupowania zabawek dla dorosłych na niepewnych stronach i w niezweryfikowanych sklepach. Pamiętaj, że te akcesoria mają bezpośredni kontakt z miejscami intymnymi, dlatego warto dowiedzieć się, czy nie zawierają szkodliwych substancji, stanowiących zagrożenie dla organizmu.

Artykuł zewnętrzny.