Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Korek analny — jak wybrać pierwszy? Kiedy warto spróbować?

Jakiś czas temu branża seksualna świętowała „modę” na seks analny, a zainteresowanie tematem nie maleje. Dlaczego tak się dzieje? Seks analny to ciekawa i zmysłowa praktyka, która może sprawić kobiecie wielką przyjemność (jeśli przestrzega się zasad bezpieczeństwa).

Czego tak naprawdę chcesz?

Aby wybrać korek analny, najpierw zdecyduj dokładnie, jak chcesz go używać. Korki analne, w przeważającej części, dzielą się na dwa rodzaje — te, które stosuje się w ramach przygotowania do seksu analnego oraz te, które stosuje się podczas seksu waginalnego jako dodatkowy środek pobudzający.

Korek, którego możesz używać podczas seksu, ma zaokrąglony kształt i zatyczkę, która jest przymocowana do podstawy wąskim mostkiem, co pozwala na zablokowanie zabawki w środku i niezawodnie chroni ją przed zsunięciem się w głąb. Poprzeczka takich zabawek będzie cienka, ponieważ nie ma potrzeby przygotowania zwieraczy do penetracji, a zatem nie trzeba ich angażować. Zadaniem korków analnych do seksu waginalnego jest wzmocnienie doznań obojga partnerów.

Korek, który pomaga przygotować się do seksu analnego, nazywa się „starterem analnym”. Korek analny tego typu można dobrać poprzez wypełnienie e-przewodnika (wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, żeby dostać propozycje produktowe). Najczęściej ma kształt klina, a zatyczka mocowana jest do korpusu sago korka, bez wyraźnego nadproża. Taki kształt pozwala na najskuteczniejsze przygotowanie odbytu do kolejnych stosunków płciowych. Organizm przyzwyczaja się do uczucia pełności i faktu, że zwieracze mogą znajdować się w nowej pozycji.

Wielkość korka należy dobrać na podstawie własnych preferencji, ale na pierwsze doświadczenia lepsze są małe zabawki. Co najważniejsze, zawsze zwracaj uwagę na zatyczkę — jej średnica podstawy powinna być znacznie szersza niż średnica nadproża, aby zapobiec wpadnięciu korka do środka. Kiedy tak się dzieje, można usunąć zabawkę samodzielnie, natomiast czasami trzeba skorzystać z pomocy specjalistów.

Bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze korka będzie materiał, z którego został wykonany.

Szkło

Z reguły takie korki analne wykonane są ze szkła borokrzemowego — nie tłucze się ono, ale nie należy upuszczać tej zabawki z dużej wysokości (nie należy też uderzać w nią młotkiem). Osobliwością takiego materiału jest to, że jego trwałość jest wyższa niż trwałość innych materiałów — przy ostrożnym użyciu taki kapsel może być przechowywany przez dziesięciolecia. Ponadto szkło jest bezpretensjonalne w wyborze smaru — możesz użyć dowolnego.

Metal

Metalowe korki są wytrzymałe, trwałe i ciężkie. Metal jest łatwy do czyszczenia i może być używany z każdym środkiem smarnym. Metalowe korki analne są również świetne do gry temperaturowej, ponieważ metal jest bardzo wrażliwy na zmiany temperatury — można je podgrzewać pod bieżącą gorącą wodą lub odwrotnie — chłodzić.

Silikon klasy medycznej

Hipoalergiczny, miękki i aksamitny w dotyku materiał, który nie powoduje podrażnień, łatwy do utrzymania w czystości i dający bardzo przyjemne odczucia w kontakcie ze skórą. Korek z tego materiału może pozostać w środku nawet do sześciu godzin. Generalnie korki analne nie są wykonane w całości z silikonu, tylko pokryte nim na wierzchu, ale nie przeszkadza to w cieszeniu się niesamowitą gładkością materiału.

Korki analne mogą mieć różną funkcjonalność, np. wibrację lub zdolność do mechanicznego rozszerzania się już wewnątrz ciała. Mogą być ozdobione dżetami lub ogonem, gładkie lub prążkowane. Wybór należy do ciebie.