Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Łóżeczka drewniane – jakie wybrać dla niemowlaka? Podpowiadamy!

Wybór łóżeczka dla dziecka to jedna z pierwszych decyzji, jaką muszą podjąć przyszli rodzice. Podstawowym kryterium zazwyczaj jest jego wygląd. Jednak powinieneś pamiętać, że estetyczne wykonanie to nie wszystko. Zastanawiasz się, jakie łóżeczka drewniane wybrać dla niemowlaka? Czytaj dalej, a dowiesz się, na co zwrócić uwagę, by zapewnić maluchowi idealne warunki do odpoczynku.

Jakie powinny być łóżeczka drewniane dla niemowlaka?

Najważniejszym aspektem, na który powinieneś zwrócić uwagę, są materiały, jakie zostały użyte do ich wykonania. Szczebelki i stelaż muszą być zrobione z solidnego drewna, np. sosnowego. Kolejną ważną kwestią są farby, którymi został pomalowany mebel dla dzieci. Łóżeczko dla niemowlaka musi być także stabilne i solidnie wykonane. Wszystkie krawędzie powinny być dobrze zabezpieczone i wykończone, aby zapewnić maluchowi bezpieczeństwo. Wybierając miejsce odpoczynku dla Twojej pociechy, weź pod uwagę produkty, które mają niezbędne atesty i certyfikaty.

Jakie łóżeczka drewniane wybrać dla niemowlaka?

Szukając odpowiedniego łóżeczka dla dziecka, warto sprawdzić ofertę sklepu internetowego http://babycrew.pl/. Proponowany asortyment jest bardzo różnorodny i obejmuje całą gamę mebli do spania, zarówno tych tradycyjnych ze szczebelkami, jak i również dostawek. Na jakie więc łóżeczko drewniane się zdecydować? Poznaj najważniejsze zalety każdego z rozwiązań.

Tradycyjne łóżeczka ze szczebelkami dla niemowlaków

Tradycyjne łóżeczka drewniane ze szczebelkami to element wyposażenia większości pokojów dziecięcych. Dzięki nim możesz zapewnić maluchowi komfortowe miejsce i bezpieczne miejsce do spania. Zaletą tego typu miejsc do odpoczynku jest możliwość regulacji wysokości materaca. Najczęściej możesz je spotkać w uniwersalnej bieli lub surowym drewnie. Doskonale więc wkomponują się one w każdą aranżację przestrzeni dla dziecka. Wiele modeli dostępnych na rynku ma pojemną szufladę, dodatkowy bok, a nawet kółka lub bujaki, dzięki którym łóżeczko zamieni się w kołyskę.

Dostawki do łóżka – oszczędność miejsca i wygoda dla rodziców

Dostawki to mebel do odpoczynku, który mocuje się łóżka rodziców. Jest to wygodne rozwiązanie dla tych mam, które często karmią niemowlaka w nocy lub po prostu chcą mieć dziecko blisko siebie. Dziecko czując obecność rodzica szybciej zasypia , a jego sen jest spokojniejszy. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się, gdy nie dysponujesz zbyt dużą przestrzenią do przygotowania oddzielnego pokoju dziecka. Dostawki dostępne są w wiele wariantach kolorystycznych i z wieloma udogodnieniami.