Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Ranking top5 – Najlepsze wanny narożne w 2021 roku!

Wybór wanny z pewnością nie jest łatwym zadaniem. Od jej rodzaju, materiału z jakiego została wykonana czy wielkości zależny będzie komfort jej użytkowania i to zazwyczaj przez wiele lat. Obecnie niezwykłą popularnością cieszą się wanny narożne. W dzisiejszym wpisie chcemy się przyjrzeć tym modelom i podpowiedzieć, które z nich cieszą się szczególnie dobrymi opiniami fachowców i użytkowników – zapraszamy!

Wanna narożna – do jakiej łazienki?

Prawda jest taka, że wanny narożne sprawdzają się dobrze w praktycznie każdej łazience, bez różnicy czy mowa o łazience w bloku, czy o przestronnym salonie kąpielowym czy o toalecie na poddaszu. Modele te ze względu na swoją sporą różnorodność idealnie wpisują się w większość wnętrz, bez różnicy na ich wielkość czy ustawność.

Jedną z większych zalet wanien narożnych oprócz oczywiście samej estetyki jest komfort użytkowania. Zazwyczaj modele te są specjalnie wyprofilowane wewnątrz, dzięki temu z łatwością można w nich się wygodnie ułożyć. Wiele z tych wanien posiada dodatkowe siedzisko, które może być wykorzystane jako dodatkowa półka, miejsce odkładcze na zabawki kąpielowe dla dziecka, kosmetyki, lub też po prostu jaki praktyczny element, który sprawdza się podczas kąpieli czy golenia.

Większość wanien narożnych jest obecnie wykonywanych z akrylu. Materiał ten ma wiele zalet oraz jest stosunkowo tani. Jest także ciepły i przez to woda w wannie nie nie wychładza się szybko, tym samym można dłużej cieszyć się gorącą kąpielą bez konieczności dolewania wody. Poza tym akrylowa powierzchnia jest idealnie gładka, dlatego zanieczyszczenia nie osadzają się na niej łatwo, a czyszczenie jej jest praktycznie bezproblemowe.

Polecane wanny narożne

Jak już wspomnieliśmy na samym początku rodzajów wanien narożnych jest wiele. Mogą różnić się od siebie wewnętrznym wyprofilowaniem, materiałem wykonania czy wielkością. Nikogo nie dziwi też fakt, że niektórzy producenci wprowadzają na rynek wanny narożne, które dostępne są w innym kolorze, niż tylko biel.

Tak jak w przypadku każdego innego produktu na rynku spotkać można wanny narożne, które cechuje wysoka jakość wykonania oraz dbałość o detale oraz takie, które po krótkim czasie użytkowania mogą żółknąć, wyglądać mało estetycznie, a nawet pękać. Z tych względów zawsze warto jest wybierać modele pochodzące od dobrych i sprawdzonych producentów. Oczywiście przed samym zakupem korzystnie jest zapoznać się z opiniami na temat danej wanny. Takie opinie niejednokrotnie mogą powiedzieć znacznie więcej o produkcie, niż obszerny opis parametrów technicznych.

W wielu miejscach pojawiają się dobre opinie dotyczące wanien:

  • Cersanit Joanna New,
  • Cersanit Kaliope,
  • Cersanit Sicilia,
  • Excellent Aquaria,
  • Excellent Magnus.

Wymienione wanny narożne zostały wykonane z wysokojakościowego akrylu, znajdują się w przystępnych cenach i nadają się do aranżacji łazienkowych klasycznych, jak i nowoczesnych.