Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jakie istnieją rodzaje staników?

Staniki są nieodłączną częścią garderoby każdej kobiety. Dla jednych pełnią one zadania głównie użytkowe, po prostu zabezpieczając piersi i ich okolice przez uszkodzeniami fizycznymi. Dla wielu jednak są one również ważną częścią stylizacji, poprawiają pewność siebie oraz komfort psychiczny. Jakie jednak rodzaje staników znajdziemy na rynku?

Ogromny urodzaj na rynku staników

Przeglądając witryny sklepów z bielizną damską, można wpaść czasem w lekkie zakłopotanie. Staniki bowiem to najczęściej jedna z najbardziej rozbudowanych kategorii, co może paradoksalnie utrudniać wybór. Jak bowiem wybrać odpowiedni stanik, który będzie dostosowany do własnych potrzeb? Cóż, najczęściej każda kobieta posiada tak czy siak kilka biustonoszy, Dzięki temu w zależności od okazji można dobrać do stylizacji odpowiedni stanik, który pomoże zakryć niedoskonałości lub pomoże świetnie pokazać się na mieście czy jakiejś uroczystości.

Popularnym wyborem, gdy chcemy założyć ubranie z dużym dekoltem, może być balkonetka. Istnieją również wersje bez ramiączek, co jest idealnym rozwiązaniem, gdy nie pasują one do reszty ubrań. Można również postawić na biustonosz usztywniany lub standardowy, który w pierwszej kolejności zapewni nam komfort noszenia. Nie można przy okazji zapominać o stanikach push-up, które dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i specyficznej konstrukcji optycznie powiększają piersi, czy też bieliźnie ozdobnej z koronkowymi wykończeniami. Możliwości wyboru jest więc naprawdę wiele.

Staniki samonośne coraz popularniejsze

Coraz większą część rynku zdają się zagarniać staniki samonośne.  Idealnie nadaje się do piersi w małym rozmiarze, choć oczywiście nie jest to reguła. Biustonosz samonośny nie oplata całego obwodu ciała, dzięki czemu w przypadku ubrań, które mocno odsłaniają plecy. Zastosowanie specjalnych materiałów chroni przed zsunięciem się stanika, co jest największą obawą klientek podczas zakupu rozwiązania samonośnego.

Jak więc widać na powyższych przykład, rynek staników jest naprawdę mocno rozbudowany, a każda kobieta będzie w stanie znaleźć na nim coś dla siebie.