Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak stworzyć zestaw biżuterii ślubnej?

Każda z nas już od dziecka posiada swoje marzenia odnośnie dnia ślubu, ślubnej kreacji i stylu w jakim będzie występować. Jednakże kiedy przychodzi ten czas, wszystko wokół wydaje się zbyt piękne i jednocześnie zbyt podobne, żeby wybrać TĘ JEDYNĄ – suknię, biżuterię, czy fryzurę. Jak stworzyć doskonały zestaw biżuterii ślubnej żeby nie zwariować? Po pierwsze – wybierz motyw. Ostatnio bardzo popularne są wzory inspirowane naturą – liście, drzewa, czy gałązki. Pojawiają się one często również jako dekoracje na sali weselnej. Każdy z elementów powinien pasować do siebie jak ulał. Dlatego bardzo ważnym jest wzięcie pod uwagi kroju sukni, ponieważ to ona podpowie Ci najwięcej.

Kolczyki i naszyjnik, czy kolczyki i bransoletka?

W przypadku ślubnej stylizacji umiar jest kluczowy. Często już sama suknia jest bardzo strojna, a biżuteria jest jedynie jej podkreśleniem. Zestawy biżuterii ślubnej to zazwyczaj kolczyki i naszyjnik, kolczyki i bransoletka lub wszystkie trzy elementy razem. Co lepiej wybrać? To zależy od kroju sukni. Długie, koronkowe rękawy raczej nie potrzebują dodatkowej biżuterii, a zabudowany dekolt sprawi, że naszyjnik zniknie w materiale. Dlatego też dostosuj rodzaj biżuterii długości rękawa, głębokości dekoltu, czy też rodzaju upięcia włosów. Minimalistyczna suknia bez ramiączek zgra się świetnie z diamentową kolią, natomiast błyszcząca princessa aż prosi się o długie, lśniące kolczyki! Zobacz ofertę salonu jubilerskiego SAVICKI i znajdź biżuterię ślubną w swoim guście!

Białe złoto odpowiedzią na wszystko!

Kreacja Panny Młodej zazwyczaj wybierana jest w kolorach bieli. A co najlepiej pasuje do śnieżnej barwy? Oczywiście białe złoto! W połączeniu ze zjawiskowymi diamentami, czy szafirami stworzy ekskluzywny look, który od razu skradnie całą uwagę! Jeżeli marzysz, żeby dodać kreacji nieco koloru, wybierz biżuterię z kolorowym kamieniem szlachetnym. Może takim, który znajduje się w Twoim pierścionku zaręczynowym? Morganit, czy topaz to delikatnej urody klejnoty, idealne do tego rodzaju kreacji! Wyraź siebie doskonałą biżuterią i ciesz się nienagannym pięknem w swój wielki dzień!