Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak powinniśmy pielęgnować włosy po botoksie?

Promieniowanie UV, niewysokie temperatury, skażone powietrze, dieta uboga w elementy wzmacniające, natomiast też liczne zabiegi pielęgnacyjne przyczyniają się do destrukcji włosów. Stają się matowe, pozbawione połysku, przesuszają się, łamią oraz wydają. Takie włosy mają uszkodzoną budowę, poprzez co nie jedynie „chorują”, jednak także nie prezentują się prawidłowo. Jednym ze sposobów na przywrócenie im odpowiedniej formy jest botoks na włosy. Normalnym oraz najważniejszym celem zabiegu jest regeneracja budowy włosów, co przekłada się na ich zdrowie oraz zdrowszy wygląd.

Botoks na włosy – co to jest?

Botoks na włosy (czy botox na włosy) to inaczej terapia, jakiej zamiarem jest ich naprawienie. Mowa pomiędzy innymi o licznym farbowaniu, częstym noszeniu czapki, słowem – o włosach, jakie są kruche, szorstkie oraz przesuszone. O ile rezultaty zabiegu są widoczne od razu, o tyle nie utrzymują się zwłaszcza długo, ponieważ do 10 myć. Pomimo to można zauważyć, iż włosy jakie poddane są botoksowi, stają się zdrowsze oraz znacznie bardziej podatne.

Ożywiający botox na włosy to doskonała terapia, która umożliwia odbudować normalną harmonię włosów, utraconą w efekcie osłabienia struktury włosa poprzez elementy zewnętrzne, natomiast też zmianę diety, zimą i brak promieni słonecznych. Wszystko to powoduje, iż własne kosmyki po zimie elektryzują się, są matowe, przesuszone, pozbawione blasku oraz odporne na stylizację. Niezwykła kompozycja jagód Acai oraz kwasu hialuronowego ( inaczej białka kolagenowego) regeneruje oraz uzupełnia chociażby niezwykle osłabione włosy.

Jak działa botoks na włosy?

Botoks włosów dokładnie pobudza włosy, odżywia je oraz zamyka ich łuski. Zalecany jest zwłaszcza dla współczesnych, którzy mają zniszczone, matowe oraz kruche włosy. Rezultat zdrowych oraz delikatnych włosów utrzymuje się później do prawie 10 myć. Kosmetyki, jakich stosuje się do tego zabiegu wcale nie mają w składzie toksyny botulinowej, inaczej znanego botoksu. To tak właściwie skupiona kompozycja witamin oraz treści czynnych.

Pielęgnacja włosów po botoksie

Pewno uważasz, iż wszystko się skończyło, jeśli wyszłaś z salonu po zabiegu botoksem. Jednak rzeczywistość jest taka, iż botoks do włosów to terapia obejmująca mieszaninę białek, glikoli, kolagenu, niacyn oraz przeciwutleniaczy, jakie są stosowane do ożywienia zniszczonych, pozbawionych życia, mocno puszących się włosów. Artykuł ma zdolność wchodzenia w naskórek, odtwarzając straconą keratynę oraz dając włosom wszystkie elementy wzmacniające, jakie zostały stracone w efekcie stosowania urządzeń termicznych, krwi oraz normalnego starzenia.

Botoks na włosy – efekty

Po skończonej kuracji i pierwszym zabiegu włosy będą lśniące, delikatne, wygładzone, dobrze odżywione i odnowione. Poza tym nie będą plątać się w trakcie układania i odpowiednio układać. Jeżeli także poddasz je koloryzacji, botoks na włosy ubezpieczy je przed sztucznymi czynnikami zawartymi w farbie. Efekty terapii utrzymują się do kilku tygodni, zatem zaleca się powtarzanie zabiegu, dla utrzymania efektu na dłużej. Jeśli włosy są bardzo zniszczone poleca się przeprowadzenie serii czterech zabiegów w odstępie jednego tygodnia.