Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak wybrać komplet bielizny na co dzień?

Bielizna towarzyszy nam każdego dnia. Czasami wybieramy coś szczególnie fantazyjnego, jednak na co dzień, do pracy, na uczelnię czy podczas codziennych zakupów trudno raczej nosić fikuśne halki czy też inne modele wyjątkowo frywolne. Podczas tych licznych codziennych czynności liczy się przede wszystkim wygoda i komfort ich noszenia, tymczasem te najbardziej wyrafinowane rzadko należą również do tych najwygodniejszych. Biorąc pod uwagę szeroki wybór bielizny damskiej komplety barwne, wzorzyste oraz wyróżniające się nietuzinkowymi fasonami są często niepraktyczne, gdyż po prostu źle wyglądają pod ubraniem albo wręcz potrafią spod niego nieestetycznie lub zbyt pretensjonalnie wystawać. Naturalne jest zatem aby bielizna na każdy dzień charakteryzowała się zarówno fasonem jak i kolorem możliwie najlepiej ją kamuflującymi i będącymi jednocześnie niczym prawdziwa „druga skóra”.

Bielizna bezszwowa

Ta najlepiej spełnia ostatni stawiany codziennej bieliźnie warunek. W zależności od producenta bywa nieco droższa od bielizny szytej, jednak jest warta swojej ceny. Oprócz względów wizualnych, pozwalających na pierwszy rzut oka już zauważyć różnicę pomiędzy klasyczną bielizną a jej modelami bezszwowymi, których jak gdyby wcale nie było, to znacząca wygoda. Żaden szew ani irytujące koronki nie wpijają się w najwrażliwsze części ciała. W takiej bieliźnie  chętnie wykonujemy codzienne prace domowe, ćwiczymy a czasami, kiedy już zupełnie nie ma innej możliwości – nawet śpimy. Wygodna bielizna damska naszych czasów po prostu przylega do ciała nie uciskając go.

Multikolor?

Dlaczego bezszwowe majtki i biustonosze najczęściej mają najbardziej klasyczne kolory? Z tych samych, praktycznych przyczyn. Właśnie dzięki kolorom typu: nude, écru, beż czy czarny są najmniej widoczne pod innymi ubraniami. Ze względu na sam kolor czy też poszczególne odcienie skóry kobiety naturalnie łatwo jest dobrać najwłaściwszy ton, nie tylko kolor podstawowy bielizny. Ponieważ na co dzień rzadko ubieramy się w odzież z wyjątkowo głębokimi dekoltami oraz innymi wycięciami pokazującymi duże obszary ciała wygodne komplety bielizny bez szwów są także zwykle dość szerokie. Dzięki temu dobrze podtrzymują zarówno biust jak i inne partie ciała i skóry odpowiednio je modelując i profilując. Taka bielizna noszona na co dzień pozwoli nie tylko wymodelować według własnych potrzeb, ale również utrzymać jak najbardziej pożądany kształt sylwetki. A warianty bardziej dekoracyjne lepiej zostawić na szczególne okazje.