Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Rozmiar ma znaczenie – jaki gabaryt torebki będzie odpowiedni?

Producenci damskich torebek dokładają wszelkich starań, aby zaproponować kobietom różne warianty damskich torebek. Różnorodne wzory, kolorystyka, ale także rozmiar, to cechy, na które uwagę zwraca każda kobieta. Duże znaczenie mają indywidualne preferencje, ale czy tylko?

Jaka torebka pasuje do Ciebie?

Torebka spełnia kilka zadań. Z jednej strony pozwala po prostu wygodnie przenosić niezbędne rzeczy, z innej natomiast stanowi dodatek do ubioru. Dla kobiety ważna jest zarówno w wymiarze funkcjonalnym i praktycznym, ale także estetycznym. Najlepszym rozwiązaniem podczas zakupów jest wybór produktów znanych producentów, jak np. torebki Monnari, które są wytrzymałe i trwałe, a do tego świetnie się prezentują.

W praktyce dostępne są torebki w różnych wielkościach – małe, średnie i duże. W zależności od rozmiaru mogą pomieścić odpowiednią ilość rzeczy, Zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdej kobiety. Warto jednak pamiętać, że wybierając gabaryt damskiej torebki należy zwrócić uwagę na dodatkowe czynniki, jak np. wzrost czy figura.

Mała torebka

Niewielkie, mało pojemne torebki jak kopertówki czy wygodne, doskonałe do codziennego użytku torebki na ramię świetnie sprawdzą się dla kobiet o delikatnej, wręcz filigranowej budowie. Panie o nieco wydajniejszych kształtach, ale także krągłościach w okolicy brzucha powinny zdecydować się na inny wariant torebki. Zbyt mała torebka nie będzie wyglądała korzystnie, niepotrzebnie dodając centymetrów.

Damska torebka w średnim rozmiarze

Dużą popularnością wśród kobiet cieszą się torebki o średniej wielkości. Są bardziej pojemne, najczęściej bez problemu można w nich schować np. teczkę z dokumentami o rozmiarze A4. Takie rozwiązanie jest zatem bardzo praktyczne, szczególnie, że wiele modeli wyposażonych jest zarówno w wygodny, regulowany pasek, jak i wygodne rączki, dzięki którym torebkę można nosić w ręku lub założyć na ramię.

Torebki o średnim rozmiarze świetnie sprawdzą się dla pań o średnim lub niskim wzroście, również o nieco krąglejszych kształtach. W zależności od wzrostu i figury można regulować pasek, aby nosić torebkę na określonej wysokości. Dlaczego? Taki zabieg pozwoli wizualnie “zgubić” i ukryć niedoskonałości figury.

Dla kogo duże torebki?

Te największe modele czasem żartobliwie nazywane są wręcz workami. Są w stanie pomieścić naprawdę dużo rzeczy, za co bywają naprawdę cenione. Jednak jest to rozwiązanie nie dla wszystkich. Niskie kobiety tak ogromna torebka będzie wizualnie zmniejszać, co wygląda bardzo niekorzystnie. To propozycja, która została stworzona z myślą o kobietach wysokich. Co ciekawe, producenci postarali się, aby z rozwiązania mogły korzystać zarówno bardzo szczupłe panie, jak i te o nieco pełniejszych kształtach. W tym drugim przypadku lepszym rozwiązaniem są będzie zakup torebki podłużnej, która optycznie wyszczupli, a do tego pozwoli nieco ukryć niedoskonałości figury. To świetne rozwiązanie dla pań z masywnymi ramionami.