Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Znamy sposób na wiotką skórę!

Wiotka skóra to problem, który dosięgnie każdego z nas. Dlaczego? Bo wraz z wiekiem nieuchronnie skóra traci swoją elastyczność. Ulega starzeniu, zarówno przez czynniki zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Nie mamy na to wpływu. Ale przez odpowiedni styl życia i specjalne zabiegi w gabinecie możemy ten proces spowolnić lub poprawić jej stan. Istnieje wiele polecanych procedur na wiotką skórę. Oto przewodnik, jak przywrócić jej elastyczność!

Skąd właściwie bierze się wiotka skóra?

Wskutek naturalnego upływu czasu skóra traci swoje nawilżenie i gęstość. Wraz z biegiem lat dochodzi do zaniku kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za stan napięcia, zwarcia i zagęszczenia skóry. Niestety na ten stan rzeczy może mieć wpływ nadmierna ekspozycja na słońce, czynniki genetyczne czy duże wahania wagi. Jak sprawić, aby skóra była bardziej zwarta, elastyczna i zagęszczona? Wystarczy udać się do specjalisty, aby dobrał odpowiednie zabiegi, które będą ją stymulować. Co wybrać?

UltraSkin II HIFU

To powszechnie znany zabieg, który daje doskonałe efekty napinania i liftingowania skóry. UltraSkin II HIFU eliminuje wiotką skórę, dzięki działaniu skoncentrowanych fal ultradźwiękowych HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Pozwalają one osiągać świetne efekty bez naruszania ciągłości naskórka. Dlatego jest to zabieg polecany osobom, które nie chcą poddawać się liftingowi chirurgicznemu, ale chciałyby uzyskać podobne efekty. HIFU może działać naprawdę głęboko, m.in. w warstwie SMAS, czyli warstwie skóry właściwej, na której działają chirurdzy plastycy. Dlaczego ta metoda jest polecana pacjentom, którzy chcą pozbyć się wiotkości i zagęścić skórę? Oprócz wspomnianych wcześniej zalet w postaci doskonałych efektów, jest to zabieg, który nie wymaga okresu rekonwalescencji, daje naturalne oraz długotrwałe rezultaty (nawet już po jednym zabiegu widzimy pierwszy efekt), nie występują tu również ograniczenia czasowe (istnieje możliwość wykonywania UltraSkin II HIFU przez cały rok). Terapia jest całkowicie bezpieczna i z powodzeniem stosowana na całym świecie.

Accent Spa Deep

Doskonale na wiotką skórę zadziała również zabieg Accent Spa Deep. To nieinwazyjne urządzenie wykorzystujące skoncentrowaną energię fal radiowych. Modeluje i ujędrnia ciało sprawia, że zauważalnie znikają obwody z ciała. Zabieg może być szeroko stosowany na twarz i ciało, we wskazaniach posiada niszczenie komórek tłuszczowych, redukcję cellulitu, wyrównywanie nierówności po liposukcji, redukcję zmarszczek oraz termiczny lifting skóry. Zabieg sprawia więc, że skóra jest bardziej zwarta, poprawia się jej kondycja, jędrność, tekstura i koloryt, a my wyglądamy przez to na młodszych. W tym przypadku również niepotrzebny jest długi okres rekonwalescencji, od razu po wizycie w gabinecie można wrócić do swoich zwykłych czynności, gdyż zabieg nie jest inwazyjny, jest wręcz komfortowy dla pacjenta. To bezpieczna technologia pozwalająca wyeliminować wiotkości skóry oraz głęboko modelująca ciało i odmładzająca twarz.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]