Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Ultraformer III: ujędrnia i odmładza. Komu polecany jest lifting bez skalpela?

Ultraformer III HIFU to jedno z najpopularniejszych urządzeń do tzw. ,,liftingu bez skalpela”. Z jego pomocą można wygładzić skórę i poprawić kontur twarzy. Ultraformer III sprawdza się także w redukcji podwójnego podbródka oraz liftingu brzucha po ciąży czy zwiotczałych ramion. To zabieg idealny dla osób, które szukają mało inwazyjnego i szybkiego sposobu na pokonanie urodowych mankamentów. Kto powinien skorzystać z technologii HIFU?

Co kryją nazwy: Ultraformer III i HIFU?

HIFU (ang. High Intensity Focused Ultrasound) to wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa, a Ultraformer III jest urządzeniem, które ją emituje. Technologia HIFU znajduje zastosowanie w wielu nieinwazyjnych zabiegach medycznych i kosmetycznych. Ultraformer III w Klinice Melitus w Warszawie stosuje się zarówno do liftingu twarzy, jak i innych obszarów ciała. Metoda działania HIFU opiera się na selektywnym termicznym obkurczaniu tkanek na ściśle określonej głębokości skóry. To sprawia, że uzyskuje się natychmiastową poprawę jędrności skóry, która z biegiem czasu narasta i utrzymuje się bardzo długo.

Ultraformer III – efekty:

  • wygładzenie zmarszczek,
  • wyrównanie kolorytu,
  • poprawa linii żuchwy,
  • wyostrzenie konturu twarzy,
  • uniesienie brwi,
  • redukcja ,,podwójnego podbródka”,
  • lifting skóry twarzy,
  • lifting różnych obszarów ciała (ramion, brzucha, łydek).

Zabieg Ultraformer III: komu jest polecany?

Ultraformer III HIFU to zabieg dla tych, którzy chcą przywrócić skórze jędrność i młody wygląd. Technologia HIFU jest nie tylko skuteczna, lecz także mało inwazyjna i bardzo bezpieczna, dlatego ma szerokie grono zwolenników.

Ultraformer III na twarz

Ultraformer III działa na dwa sposoby. Po pierwsze, podgrzewa wybrane partie skóry, co daje natychmiastowy efekt ujędrnienia. Po drugie, stymuluje powstawanie mikrouszkodzeń, co pobudza skórę do produkcji naturalnego kolagenu. Rezultaty tego procesu nie są widoczne od razu. Trzeba poczekać aż powstaną nowe wiązania kolagenowe i zagęści się macierz międzykomórkowa. Dzieje się to zazwyczaj w ciągu 2-3 miesięcy po zabiegu Ultraformer III. Po tym czasie, patrząc w lustro, zauważa się zdecydowaną poprawę kondycji skóry. Dzięki ultradźwiękom cera staje się zliftingowana, ma wyrównany koloryt i ma zdecydowanie młodszy wygląd.

Ultraformer III pod oczy

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, chroni ją cienki naskórek, a wypełnia niewielka warstwa gruczołów łojowych, przez co tkanki słabiej się regenerują. To sprzyja w pewnym wieku powstawaniu nieestetycznych ,,worków” i ,,poduszeczek”. Ultraformer III wywołuje silny efekt termiczny i powoduje obkurczenie komórek tłuszczowych. W ten sposób Ultraformer III zmniejsza obrzęk i worki pod oczami, a przy okazji wzmacnia skórę, pobudzając syntezę kolagenu – białka budulcowego skóry.

Ultraformer III i podwójny podbródek

Ultraformer III to nieinwazyjny, ale i najmocniejszy niechirurgiczny lifting skóry. Dlatego sprawdza się w wygładzaniu zmarszczek, jak również redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej. Urządzenie można regulować w ten sposób, aby zogniskowana fala ultradźwiękowa wniknęła na odpowiednią głębokość skóry. Dzięki temu można pozbyć się podwójnego podbródka, który powstaje poprzez lokalne nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Przy okazji działanie Ultraformera III poprawia owal twarzy.

Ultraformer III na brzuch

Ultraformer III wspomaga proces odchudzania i powrotu do formy sprzed ciąży. Zabieg nieinwazyjnego liftingu wykonuje się na wszystkich obszarach ciała, w tym również na brzuchu. Wysokoenergetyczne fale ultradźwiękowe świetnie sprawdzają się w przypadku nadmiernie wiotkiej i obwisłej skóry. Zabieg przynosi szybkie i długotrwałe efekty. Według opinii użytkowniczek Ultraformera III, pomaga odzyskać jędrne ciało, choć niestety nie zwalczy rozstępów. Aby pokonać ten defekt, warto skorzystać ze skutecznych zabiegów laserowych w Klinice Melitus.

Ultraformer III lifting okolicy kolan

To może mało oczywiste zastosowanie ultradźwięków, jednak niezwykle skuteczne. Procesom starzenia ulega cała skóra, również w okolicy kolan. Utrata jędrności i elastyczności na nogach to problem pojawiający się z wiekiem. Można go pokonać, wykonując zabieg Ultraformer III. Dzięki niemu nogi odzyskują dawny kształt, a skóra w tej okolicy młodszy wygląd. HIFU to doskonały sposób na modelowanie sylwetki – bez interwencji chirurgicznej, pobytu w szpitalu, straty czasu.

Ultraformer III – przeciwwskazania: kto nie skorzysta z zabiegu?

Ultraformer III ma wiele zastosowań, a ponieważ jest nieinwazyjny i bezpieczny, może być stosowany u większości pacjentów. Zabiegu niestety nie można wykonywać u osób zmagających się z chorobą nowotworową, ponieważ ultradźwięki mogą pobudzać komórki nowotworowe. Z technologii HIFU nie powinny też korzystać kobiety w ciąży. Przeciwwskazaniem jest również obecność na skórze stanu zapalnego oraz objawów infekcji wirusowej (opryszczka). Warto zauważyć, że dla każdej z wymienionych tu grup pacjentów można znaleźć zabiegi kosmetyczne, wspierające kondycję skóry.

Poza tą wąską grupą osób, u których występują przeciwwskazania do zabiegu, Ultraformer III jest dostępny praktycznie dla każdego, a zwłaszcza dla tych, którzy chcą zwalczyć problem wiotkiej, pozbawionej elastyczności skóry. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy przejść na stronę warszawskiej Kliniki Melitus: https://klinikamelitus.pl/

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]