Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Medycyna estetyczna – 4 różne zabiegi i ich rezultaty

Zbyt wąskie i mało wydatne usta, zmarszczki na twarzy, niechciane owłosienie czy problematyczna cera. Na te i wiele innych problemów pomoże medycyna estetyczna. Kiedyś dostępna tylko dla nielicznych, dziś coraz bardziej popularna i doceniana przez wszystkich. Pomaga poprawiać wygląd, leczyć kompleksy i sprawiać, że to, co wcześniej było powodem do wstydu, wnet może stać się atutem. Dowiedz się, które zabiegi są jednymi z najpopularniejszych i jak szybko widać ich rezultaty!

Botoks (toksyna botulinowa)

Choć jego pełne rezultaty nie są widoczne od razu, warto na nie poczekać. Po maksymalnie dwóch tygodniach od iniekcji można cieszyć się jego końcowym efektem. Jakim dokładnie? Znacznym wygładzeniem lub nawet całkowitą eliminacją zmarszczek mimicznych – na czole, między brwiami czy wokół oczu.

Zabieg powinien być wykonany przez odpowiednią osobę, gdyż wymaga doświadczenia i precyzji. Wykonany nieprawidłowo, może też nieść za sobą pewne ryzyko. Jeżeli oddasz się w ręce wykwalifikowanego lekarza, możesz mieć pewność, że efekt będzie naturalny i będziesz mogła w pełni wyrażać emocje i panować nad mimiką twarzy.

Powiększanie / modelowanie ust

Jest bardzo lubianym i często wykonywanym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej. Efekty – w zależności od wymaganego rezultatu – bywają spektakularne i widoczne od razu. Na czym polega? Do modelowania ust używa się kwasu hialuronowego, który wchodzi w skład naszego organizmu. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny i przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala oczywiście na powiększenie ust i zmianę ich kształtu. Ale to nie jedyne korzyści! Kwas hialuronowy może pomóc także w odzyskaniu równomiernego kolorytu warg, nawilżeniu, a także redukcji zmarszczek w kącikach ust. Zabieg wykonywany jest cienką igłą, w znieczuleniu miejscowym. Efekt utrzymuje się nawet pół roku, po czym można powtórzyć ostrzykiwanie.

Depilacja laserowa

Choć to jeden z wielu zabiegów medycyny estetycznej, który wymaga powtarzania go w seriach, już po pierwszym z nich widać rezultat. Włosy zostają usunięte w ok. 30%, a po całej serii ok. 6 zabiegów, znikają praktycznie w całości. Warto poddać się całej serii zabiegów, bo efekty są naprawdę spektakularne. Obecnie nie istnieje lepsza metoda na permanentne pozbycie się owłosienia. Dzięki depilacji laserowej Twoje pachy, nogi czy okolice bikini mogą już na zawsze pozostać gładkie, a Ty będziesz mogła na stałe pożegnać maszynkę do golenia.

Mezoterapia igłowa

To bardzo popularny zabieg, o szerokim spektrum zastosowania. Jego głównym zadaniem jest uzyskanie efektu odmłodzenia. Polega na wprowadzeniu w głąb skóry różnych substancji, takich jak np. kwas hialuronowy, witamina E, C czy różne mikroelementy. Zabieg poprawia jędrność skóry i jej ogólną kondycję. Przydatny zarówno dla posiadaczek cer suchych, jak i tych nadmiernie przetłuszczających. Zazwyczaj wykonywany w znieczuleniu miejscowym, gdyż bywa nieco bolesny. Co ciekawe, można go stosować nie tylko na twarzy, ale także na owłosionej skórze głowy. Przy mniejszych problemach z cerą efekt może być widoczny od razu, już po pierwszym zabiegu. Jednak w wielu przypadkach będą one zauważalne dopiero po wykonaniu całej serii.

Gdzie poddać się zabiegowi?

O czym należy pamiętać, przed podjęciem decyzji o zabiegu z zakresu medycyny estetycznej? Przede wszystkim o dobrym wyborze miejsca, do którego się udasz, by dokonać zmian. Ważne, by była to klinika, nie salon kosmetyczny. Wtedy będziesz mieć pewność, że jesteś pod opieką osoby z wykształceniem medycznym, a wszelkie zasady bezpieczeństwa i procedury sanitarne zostaną zachowane. Nie bez znaczenia jest również staż i doświadczenie lekarza. Wybieraj więc kliniki, które są już na rynku od dłuższego czasu i znają się na rzeczy.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]