Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jakie zabiegi na modelowanie sylwetki wybrać?

Zabiegi kosmetologii estetycznej nie tylko pozwalają pozbyć się oznak starzenia, ale także modelują sylwetkę i zmniejszają ilość tkanki tłuszczowej. Nowoczesne technologie zabiegowe umożliwiają osiąganie szybkich i trwałych efektów bez używania skalpela. Jedną z najskuteczniejszych metod modelowania ciała i pozbywania się cellulitu jest masaż próżniowy, który można wykonywać różnymi metodami. Dziś przyjrzymy się bliżej dwóm z nich, czyli Endermologii LPG Alliance oraz Icoone Laser Med 2.

Endermologia LPG Alliance – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?

Endermologia LPG to zabieg z ponad 30-letnią tradycją. Przez lata technologia zabiegowa była stale udoskonalana, aby uzyskiwać coraz bardziej satysfakcjonujące rezultaty ujędrniania, redukcji cellulitu czy wyszczuplania. Zabieg polega na mechanicznej stymulacji tkanek. Specjalna głowica wyposażona w rolkę i mechaniczną klapkę współtworzą ssanie sekwencyjne wspomagając proces lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Ponadto zabieg aktywuje naturalne procesy naprawcze w skórze poprzez zwiększanie produkcji kolagenu i elastyny – białek odpowiedzialnych za prawidłowe napięcie i nawilżenie skóry. Zwiększenie produkcji kolagenu może sięgać nawet 240%. Endermologia wspiera również proces oczyszczania organizmu z toksyn i redukuje obrzęki. Najnowsza wersja urządzenia LPG Alliance umożliwia wykonanie zabiegu także na twarz.

Icoone Laser 2 – przebieg zabiegu i efekty

Icoone Laser Med 2 został okrzyknięty przełomową technologią kosmetologii estetycznej. Podobnie jak endermologia, zabieg opiera się o mechaniczny masaż podciśnieniowy – w tym przypadku połączony jeszcze ze światłem LED oraz laserem. Synergia działania tych trzech sił pozwala skutecznie modelować sylwetkę, redukować tkankę tłuszczową (poprzez poprawę metabolizmu komórek), zmniejszyć widoczność blizn i rozstępów oraz cellulit. Icoone Laser 2 poprawia także napięcie skóry i pobudza produkcję kolegenu produkcję kolagenu w skórze. Podobnie jak endermologia LPG, ten rodzaj masażu może być również stosowany na twarz.

Który z tych zabiegów wykazuje większą skuteczność? Jest to kwestia bardzo indywidualna. Najlepiej skonsultować się ze specjalistą, który pomoże dobrać najbardziej odpowiedni zabieg w zależności od potrzeb i wskazań. Zarówno Endermologia, jak i Icoone Laser 2 są dostępne w renomowanej klinice Beauty Address w Warszawie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]