Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak poprawić wygląd swoich zębów?

Stomatolog może być nie tylko dobrym lekarzem, ale także prawdziwym artystą. Dlaczego? Ponieważ oprócz zabiegów dentystycznych, które mają na celu leczenie zębów, zajmuje się także tym, by prezentowały się one dobrze również pod względem wizualnym. W obecnych czasach estetyka zębów jest tak samo ważna jak ich funkcjonalność.

Stomatologia estetyczna – zabiegi

Chyba każdy zgodzi się z tym, że mało atrakcyjne jest pokazywanie krzywych, zniszczonych zębów. Każdy marzy o pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu, prawda? Na szczęście wszystkie problemy estetyki zębów są teraz łatwo rozwiązywane na fotelu w gabinecie stomatologicznym. Szybki rozwój nowoczesnej stomatologii estetycznej umożliwia szybkie i bezbolesne wykonywanie zabiegów przy użyciu innowacyjnych metod, sprzętu i materiałów.

W ramach stomatologii estetycznej można:

  • przywrócić zębom ich naturalny kolor oraz odpowiedni kształt,
  • wyeliminować pęknięcia szkliwa, przebarwienia, przestrzenie między zębami,
  • wymienić stare, ciemne plomby,
  • poprawić linię dziąseł,
  • skorygować położenie zębów, zlikwidować skrzywienia i to bez użycia aparatu ortodontycznego.

Stomatologia estetyczna – dla kogo?

Z zabiegów stomatologii estetycznej korzystają przede wszystkim osoby, które doznały niewielkich uszkodzeń w wyniku wypadku lub urazu. Ze względu na fakt, że stomatologia estetyczna jest trendem głównie wśród młodzieży, korzystają z niej wszyscy, którym zależy na pięknym uśmiechu. Badania wykazują, że osoby, które poprawiły wygląd swoich zębów, są szczęśliwe, pewne siebie i zdobywają liczne sukcesy, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Do najpopularniejszych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej zaliczają się: wybielanie zębów, ortodoncja, zakładanie licówek, koron, mostków i kompozytów. Wymienione zabiegi różnią się między sobą przede wszystkim ceną. Ceny zabiegów ze stomatologii estetycznej nie należą do niskich, dlatego warto zastanowić się przed wizytą w gabinecie dentystycznym, jaki budżet chcemy przeznaczyć na zabiegi poprawiające wygląd naszych zębów.

W ostatnim czasie coraz więcej osób korzysta z usług stomatologii estetycznej nie tylko z polecenia specjalisty, ale również na własną prośbę w celu poprawy wyglądu swoich zębów. Nic więc w tym dziwnego, że ta dziedzina stomatologii zyskuje coraz większą popularność, zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych. Każdy, kto chce poprawić wygląd swoich zębów, powinien skonsultować to ze swoim dentystą, aby dowiedzieć się, który z zabiegów będzie dla niego odpowiedni.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]