Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Ginekologia estetyczna – prosta droga do samoakceptacji

Współczesne kobiety są silne i świadome. Dążą do wyznaczonych celów, spełniają się zawodowo i świetnie łączą pracę z obowiązkami domowymi. Niestety wiele z nich nie akceptuje swojego wyglądu, gdy w grę wchodzą strefy intymne. Na szczęście dziś ginekologia estetyczna pozwala kobietom podnieść swoją wartość, oferując szereg zabiegów.

Uwypuklenie punktu G

Życie seksualne to bardzo ważna kwestia w partnerstwie. Udany stosunek wyzwala endorfiny i zbliża parę do siebie. Wiele kobiet bezskutecznie próbuje osiągnąć spełnienie, zatracając wiarę we własne możliwości. Z pomocą przychodzą specjaliści z Centrum Medycznego Tartaczna 2 w Gdańsku, oferując zabieg powiększenia i uwypuklenia punktu G.

Gdzie znajduje się to miejsce? Punkt G umiejscowiony jest na przedniej ścianie pochwy, w odległości około 1,5 cm od jej wejścia. Wiele pań ma trudności z osiągnięciem orgazmu, tymczasem jest to wyłącznie kwestia odpowiedniej stymulacji ze strony partnera. Na szczęście ginekologia estetyczna ma rozwiązanie na ten palący problem. Odpowiedzią jest O-Shot kwasem hialuronowym.

Największe korzyści

Istotą zabiegu jest zastrzyk z preparatu zawierającego kwas hialuronowy, który wstrzykiwany jest w przednią ściankę pochwy. O-Shot, czyli orgasm shot, powoduje uwypuklenie miejsca, w którym zgromadzona jest największa liczba receptorów odpowiadających za osiąganie orgazmu. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a efekt odczuwalny jest niemal natychmiast. O-Shot można wstrzykiwać raz w roku, bo tyle czasu mniej więcej utrzymuje się działanie kwasu hialuronowego.

Rewitalizacja miejsc intymnych

Kobiece narządy rodne są bardzo wrażliwe, a ich naturalne zmiany anatomiczne mogą być przyczyną poczucia niższej wartości u co 5 kobiety. Tutaj z pomocą ponownie przychodzi medycyna estetyczna, oferując pacjentkom rewitalizację miejsc intymnych.

Zabieg ten polega na wstrzyknięciu preparatu zawierającego kwas hialuronowy oraz substancji pomocniczej – mannitolu – która wydłuża jego działanie. Na ten zabieg powinny zdecydować się kobiety, które doświadczają nawracających infekcji intymnych, bólu podczas stosunku czy uporczywej suchości w pochwie. Gotowy preparat wstrzykiwany jest metodą mezoterapii w tkankę podskórną warg sromowych, które uprzednio znieczulono dedykowanym kremem.

Głęboka biostymulacja

Zabieg rewitalizacji to jedna z wielu ofert ginekologii estetycznej, który głęboko stymuluje warstwy skóry, rewitalizując miejsca intymne. Tuż po zabiegu wargi sromowe zwiększą swoją elastyczność oraz objętość, a kilka dni po opuszczeniu kliniki ustąpi świąd i nadmierna suchość wewnątrz pochwy. Znacznie wzrośnie napięcie tkanek, dzięki czemu wargi sromowe będą ponownie pełnić funkcję ochronną.

Zabiegi estetyczne – czy warto?

Ginekologia estetyczna od lat nie jest już traktowana jak temat tabu. Dzięki zabiegom kobiety mogą na nowo odczuwać przyjemność płynącą ze zbliżeń z partnerem, powrócić do wykonywania ulubionych aktywności fizycznych czy odczuć wreszcie komfort w sferze miejsc intymnych. Bez bólu, bez poczucia wstydu, za to z pewnością siebie. Ginekologia estetyczna w Gdańsku jest na wyciągniecie ręki, tak jak w innych dużych miastach.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]