Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Centrum medyczne w Poznaniu – Neomedica

Bardzo wielu pacjentów stawia obecnie na kompleksowość świadczonych usług medycznych. Chcąc jak najlepiej zadbać o swoje zdrowie, wybierają więc placówki, które spełniają ten warunek i umożliwiają łatwy dostęp do lekarzy różnych specjalności. Przykładem takiego miejsca jest Centrum Medyczne Neomedica w Poznaniu. Sprawdź, co może Ci zaoferować.

Neomedica – centrum medyczne w Poznaniu

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że zdrowie jest wartością nie do przecenienia. Obecnie coraz więcej osób świadomie podchodzi do tematu profilaktyki i przestrzega badań okresowych. To najlepszy sposób na uniknięcie lub  leczenie we wczesnych stadiach wielu chorób. Zdarza się niestety, że mimo XXI wieku, dostęp do lekarzy różnych specjalności bywa utrudniony. Ciężki pandemiczny czas spowodował wiele niekorzystnych zmian w funkcjonowaniu państwowej służby zdrowia, stąd coraz więcej pacjentów przenosi się do prywatnych placówek. W Poznaniu dużą popularnością cieszy się Centrum Medyczne Neomedica.

Centrum medyczne Neomedica – lekarze

Neomedica bez problemu umówisz się do lekarzy licznych specjalności, a czas oczekiwania z pewnością Cię nie odstraszy. W centrum diagnozowane są i leczone dolegliwości z zakresu pediatrii, ginekologii i położnictwa, kardiologii, dermatologii, endokrynologii, neurologii, urologii, proktologii i nie tylko. Neomedica świadczy usługi z zakresu chirurgii, radiologii oraz medycyny pracy. Pełną ofertę usług znajdziesz na: https://www.neomedica.pl/

Lekarze zatrudnieni w Centrum Medycznym Neomedica to wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, często praktykujący na co dzień na oddziałach wielu poznańskich szpitali. Ich zaangażowanie i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy docenia wielu stałych jak i nowo przybywających pacjentów. Ich zaufanie jest najlepszym potwierdzeniem tego jak wysokiej jakości usługi świadczy Neomedica. Pracownicy centrum nieustannie dokładają starań, aby udoskonalać działanie placówki na wszystkich możliwych płaszczyznach.

Laboratorium w Neomedica

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, a zarazem ułatwić im sprawną diagnostykę oraz leczenie, Centrum Medyczne Neomedica w Poznaniu oferuje możliwość przeprowadzenia większości badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Oferta ta skierowana jest zarówno do osób dorosłych jak i dzieci. Ponieważ doskonale wiadomo jak ciężkim przeżyciem dla małego pacjenta bywa pobieranie krwi, odpowiednio wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań aby każda wizyta przebiegała w niepospiesznej, spokojnej atmosferze. Doceniają to oczywiście rodzice, którzy chętnie wybierają Neomedicę za miejsce badań swoich pociech.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]