Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

4 powody, dla których warto wykonać korektę nosa nićmi APTOS

Przeszkadza Ci kształt nosa i od dawna myślisz o tym, aby to zmienić. Mimo to wciąż nie możesz podjąć decyzji? Obawiasz się operacji, wysokich kosztów zabiegu albo niesatysfakcjonujących efektów? Dowiedz się więcej o korekcji nosa nićmi Aptos. Po przeczytaniu artykułu łatwiej podejmiesz decyzję!

Oto 4 przekonujące powody, dlaczego warto skorygować nos nićmi Aptos

Każdy chce wyglądać i czuć się atrakcyjnie, a medycyna estetyczna jest po to, aby w tym pomóc. Jeżeli wciąż zastanawiasz się nad korekcją nosa, ale coś powstrzymuje Cię przed umówieniem się do chirurga plastycznego, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Poznaj 4 powody, dla których warto wykonać korektę nosa nićmi Aptos. W Warszawie zajmują się tym lekarze z Kliniki Arte Derm. To eksperci, którym możesz zaufać, tym bardziej, że mają doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Przeczytaj o zaletach korekcji nosa nićmi Aptos i uwierz, że to krok, który może odmienić Twoje życie.

#1 Cena korekty nosa nićmi niższa niż sądzisz

Zacznijmy od ceny korekty nosa nićmi, ponieważ zwykle to właśnie koszty zabiegu ostatecznie wpływają na nasze decyzje. Jeśli dotąd nie wykonałaś operacji plastycznej nosa, w obawie przed wysokimi finansami całego przedsięwzięcia, najwyższy czas obalić ten argument. Cena korekty nosa nićmi Aptos jest znacznie niższa od klasycznej korekty chirurgicznej, przebiegającej z narkozą, pobytem w szpitalu i długotrwałą rekonwalescencją. Brak tych składowych obniża koszty zabiegu, które stają się bardzo przystępne. Cena korekcji nosa nićmi Aptos w Warszawie w Klinice Arte Derm zaczyna się od 3 500 zł. To dwa razy taniej niż koszt operacji plastycznej, tym, bardziej, że po zabiegu nićmi nie musisz brać wolnego z pracy! Być może ważna okaże się dla Ciebie informacja, że w Klinice Arte Derm istnieje możliwość finansowania zabiegów na raty. To wiele ułatwia, prawda?

#2 Korekcja nosa nićmi to prosty i szybki zabieg

Korekcja nosa nićmi Aptos jest rozwiązaniem mało inwazyjnym. Zastanawiasz się, co to w ogóle oznacza? Zabieg trwa około 1,5 godziny i przebiega w sposób bezoperacyjny z ograniczoną ingerencją chirurgiczną. Aby założyć nici, lekarz wykonuje tylko jedno wkłucie na czubku nosa. To znacznie skraca okres rekonwalescencji, który trwa zaledwie trzy dni. Przy większych korekcjach trochę dłużej, ale i tak krócej w porównaniu do gojenia skóry po tradycyjnej operacji plastycznej. Na zabieg musisz przeznaczyć około 3 dni, może nawet weekend. Po tym zwyczajnie wracasz do pracy. No może nie tak do końca zwyczajnie, bo w nowym wydaniu z pięknym, zgrabnym nosem!

#3 Korekcja nosa nićmi jest zabiegiem komfortowym

Masz niski próg bólu? Jesteś osobą wysoko wrażliwą? Cenisz sobie codzienny komfort? Bez obaw! Korekcja nosa nićmi Aptos to rozwiązanie mało inwazyjne, a więc wysoko komfortowe. Sam zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, więc nie będziesz odczuwać bólu. A co gdy znieczulenie puści? Samopoczucie pacjentów po zabiegu zwykle jest na tyle dobre, że nie muszą sięgać nawet po tabletki z paracetamolem. Oczywiście to kwestia bardzo indywidualna, jednak nie ma powodu do obaw.

#4 Korekcja nosa nićmi Aptos odmieni Twoje życie

Korekta nosa nićmi Aptos jest małoinwazyjna i bezpieczna. To niepozorny zabieg, który sprawi, że poczujesz się pięknie i staniesz się bardziej pewna siebie. Pokonasz kompleks brzydkiego nosa, z którym zmagasz się od dzieciństwa, przy czym nie będzie to radykalna zmiana.

Korekcja nosa nićmi rozpuszczalnymi podobnie jak modelowanie twarzy kwasem hialuronowym to zabieg odwracalny. Przynosi efekty, które utrzymują się około 2 lat, co daje możliwość upewnienia, że zmiana jest korzystna i oswojenia z nowym wyglądem. Jeśli Ci się spodoba, korekcję możesz powtórzyć albo zdecydować się na poważniejszy zabieg. A to, że będziesz zadowolona jest więcej niż pewne!

Korekta nosa nićmi pozwala uzyskać oczekiwaną poprawę! Denerwuje Cię nadmiernie zadarty czubek, zbyt szerokie nozdrza, lekki garb? To wszystko da się ładnie skorygować z pomocą nici. Ale najlepiej porozmawiaj o tym z doświadczonym chirurgiem plastycznym! Na konsultacje w sprawie korekcji nosa nićmi Aptos umów się do Kliniki Arte Derm w Warszawie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]